Genital ile makat arasında acı

Allah razı olsun ilk ve son konum oldu beni soguttular. Keske senin gibi yaklasimda olsalardi . İnsaniz hastalık hali .. ama anlamiyor iste.. insanlar tuhaf.. herseyi yaparlar ama burada öterler.. neyse benim biraz sinirim bozuldu.. sagol kardesim allah razı olsun senden allaha emanet

Bu arada Kızlar görüntüden dolayı rahatsiz olanlar olmuş kiminiz kendinize göre haklı olabilirsiniz herkes farklı düşünüyor belli ki arkadaş ne yapacağını bilememiş .. benimde başıma gelmişti farklı yerdeydi doktor bana Jiletten kaynaklandığını söylemişti ben bunu dile getirmek istedim kullandığınız jilet başlıkları hep temiz olsun Hijen çok önemli gerçekten
rica ederim canım boşver üzülme ..herkesin düşüncesi farklı yapacak hiçbir şey yok maalesef.. umarım daha fazla ihmal etmeden doktora görünürsün başka doktor bul kendine mutlaka o öyle geçmez .. geçmiş olsun tekrar

Mahrem bölgenizi koymanız hata zaten

Aynı problem maalesef ki bendede var ancak benimki taş düşürme ile alakalı bir durum o kasta bir ağrı söz konusu böbrek taşı için ürolojiye hiç gittiniz mi ?

Meehabalar bana resmi özelden gönderebilirsiniz bu söyledikleriniz apse yada fistül belirtisi olabilir

Hanımefendi çok geçmiş olsun öncelikle.Bende kendi geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı hem burda hemde yurtdışındaki destek gruplarında üyeyim.İnanın orada insanlar ne resimler atıp birbirlerine destek oluyorlar ama görüyorumki bizim milletimiz böyle ne yazık ki .Orda kadınlar birbirine sürekli destek motivasyonu yükseltici şeyler yazarken burada uğramış olduğunuz muameleden dolayı üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…