Genital herpes mi?

RUYA01

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
19
5
25
Herkese selam. Birkaç gün önce ağır bir grip geçirdim ve oldukça stresli anlar yaşadım. Tam bu süreçte vajina girişinde hafif kaşıntı hissettim. Ayna ile baktigim zaman kırmızı yara gibi küçük bi şişlik olduğunu fark ettim. Bu şişlik vajina girişinde iç dudağın iç alt tarafında yani. Basta kırmızı yara gibi olan şey Şimdi ortası beyaz bi şişlik haline geldi. Ağrı yok sadece dokundukça ya da çamaşırım temas ettikçe kaşınma hissi oluyor. Aktif cinsel hayatım yok. 6 yıl önce oral seks yaşamıştım sadece. 6 yıl önce herpes bulaştı da şimdi cıkmış olabilir mi.. ilk kez böyle bir şey yaşıyorum lütfen yardımcı olun korkuyorum çünkü

Umumi tuvaletlerden bile bulaşabildiğini söylemişti doktor bana, 6 yıl önce bulaşmış da olabilir yakın zamanda vücut direnciniz düştüyse şimdi çıkmış olabilir. İçi çukur sivilce gibi olmuştu bende uçuk.

Ama benim bağışıklığım düşük zaten 6 yıl boyunca sessiz kalabilir mi bir de uçağun oldukça ağrılı geçtiğini yazmışlar hep ama bende ağrı yok

Ama benim bağışıklığım düşük zaten 6 yıl boyunca sessiz kalabilir mi bir de uçağun oldukça ağrılı geçtiğini yazmışlar hep ama bende ağrı yok
Evet ben ne tuvalete çıkabiliyordum ne yürüyebiliyordum, bir de 1 tane değil birbirine sürten yerler olduğu için çok yaygındı bende. Sizde 1 tane ise farklı bir şeydir gibi geldi bana

Evet ben ne tuvalete çıkabiliyordum ne yürüyebiliyordum, bir de 1 tane değil birbirine sürten yerler olduğu için çok yaygındı bende. Sizde 1 tane ise farklı bir şeydir gibi geldi bana
Evet bi tane önce kırmızı yara gibi şişlik sonra da ortası beyaz apse gibi bir şey aslında görüntüsü ağız içinde çıkan aft lara da benziyor ama.. Ağrı yok tuvalette yanma yok. Sadece temas edince kaşıntı

merhaba genital herpes olanlarda sürekli vajina bölgesinde yanma ve ağrı hissi var mı? Yaşam kalitenizi etkileyecek düzeyde mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…