genital bölgemde soyulma!! yardımm edinn

adabaran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
45
0
arkadaşlar ağda yaptırdıktan sonra genital bölgemde soyulma oluyor başına bole bişey gelmiş ve çözüm bulan var mı yardımcı olun lütfen .önce kuruyor sonra kaşıyınca falan soyulmaya başlıo mafoldumben

canim mikrop kapmışsındır evinin harici hiç bi yerde vc ye girme ve sıcak suyla yıka iç çamaşıırını 3-4saatte değiştir her değişrtdiğinde sıcak suyla yıka geçmessede hemen bi doktora git sakın sallama

mikrop kaptığmı sanmıyorum cünkü ağdadan sonra oluyor sankı ölü deriyi atıyor gibi :eek:

Tedavi esnasında naylon giysiler giyilmemesi, çamaşırların pamuklu olması, kaynatarak yıkanması ve buharlı ütü ile ütülenmesi, dar giysilerden kaçınılması, vajinanın su ile yıkanmaması bunun yerine nötr pH derecelerine sahip ve bu amaçla üretilmiş sıvı sabunların kullanılması tedaviyi kolaylaştırır diyo bilgilerde canm

yenimi aldın o ağda markasını başka al bidahakine istersen. bende öyle hassasm ki hiç biyerde girmediğim halde oluyo soyulma ve kasıntı mikrop kapma yani mantardır ama canm belirtiler onu gösteriyo ama yne sen bi dik kadin doktoruna

canım hiçbir problem yok ölü deriyi atıyorsun çok normal bu zemuszemus

Canım bır kere bendede olmustu.mantar oluyormus.sen bır doktora gıt bence yada eczaneden mantar kremı al.

Mantarla filan alakası olmadığını söyleyebilirim arkadaşlar. Daha öncede bir konuda belirttiğim gibi sir ağda sonrası deri soyulması özellikle de genital bölgede çok normal. Bunun için ağda sonrası temizleme yağından hemen sonra silverdin yara ve yanık merhemi kullanın. ılk sürdüğünüz anda biraz yakma hissi olabilir ama en etkili yöntem budur...

çünkü yapılan ağdanın kaliteside önemli ve kerkese aynı kavanozdan yapıldığı için mikrop kapılıyor. bendede oldu doktora gittim aynı şeyi söyledi.şimdi gittiğim kuaförde küçük sadece bana özel kavanoz vardı çok memnunum. artık ondan yaptırıyorum.

kuaförüm herkesin cok biliçsiz olduğunu bu tür ağdaların herkese kullanıldığı için bazı hastalıkların önüne geçilemiyormus. bende kuaförünüzden yeni çıkan ağdayı isteyin.

o bendede oldu canım, aynı zamanda o bölgeye yaptırmış arkadaşlarımda da olmuş. Hiç endişelenmene gerek yok. Çünkü o bölgemiz çok hassas olduğu için ağda sırasında cilt haliyle yenileniyor, bir kaç gün sonra da ölü deriyi atıyor. Mantarla falan alakası yok. Ama tabi ağda sonrası hijyene dikkat, pudra sürmeye 1- 2 gün devam et ve naylon çamaşır yerine penye çamaşır giy.

en tenizi ve hijyenik olanı evde kendi yaptığınız bence ben depilissima sir ağda seti satın aldım evde kendim yapıyorum ilk 1-22 sefer zorlandım ama şimdi alıştım çokta rahat oluyor bakimliolmak.com sitesinde bir çok çeşidi var ben ordan almıştım

bu cok normal bir olay
bunun mantarlarla alakali olduugnu sanmiyorum
evde son derece temiz koullarda yaptim 2 gun sonra soyulma oldu ve uzerinden 5 gun gecti simdi tertemiz
hatta o soyulma asamasinda baska sorun icin cildiyedeydim ve doktora durumu soyledim normal dedi

en tenizi ve hijyenik olanı evde kendi yaptığınız bence ben depilissima sir ağda seti satın aldım evde kendim yapıyorum ilk 1-22 sefer zorlandım ama şimdi alıştım çokta rahat oluyor ................. sitesinde bir çok çeşidi var ben ordan almıştım

merhaba bende aynı markanın küçük başlıklı dudralı kartuşunu almayı düşünüyorum o bölge için sence işe yarar mı

X