Gebeliğe Hazırlık Genetik Test- Trombofili Paneli

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
off ben hep kendım yapıodum ılkınde koldan yaptım. sonrakınde göbekten yaptım. kollarım maf olduydu mosmor

Kizlar bende asilamada kullandim ilac ignelerden sonra bacaklarimda sorun oldu ayakta duramiyordum yuremkete zorlaniyordum doktorum kan sulandirici igne verdi duzeldim ama asilama sonucum negatif oldu bende de pihtilasma sorunu olabilirmi doktorum devlette oldugu icin bu testi isticem gidince ama yaomaz heralde illa dusuk olmasimi gerek :KK43:

Kizlar bende asilamada kullandim ilac ignelerden sonra bacaklarimda sorun oldu ayakta duramiyordum yuremkete zorlaniyordum doktorum kan sulandirici igne verdi duzeldim ama asilama sonucum negatif oldu bende de pihtilasma sorunu olabilirmi doktorum devlette oldugu icin bu testi isticem gidince ama yaomaz heralde illa dusuk olmasimi gerek :KK43:
hyr gebe kalamamanız yeterlı ama zaten devlet karsılamıo ucretlı yaptırıosunuz. bız unıv yaptırdık 480tl

Kızlar ben de tüp bebek tedavisi görüyorum. Devlet hastanelerinde hem kromozom hem pıhtılaşma testlerini ücretsiz yaptırdım, 3 ayda çıktı gerçi. Bayaa uzun bi süre. Genetik bölümüne randevu almıştık.

Kızlar ben de tüp bebek tedavisi görüyorum. Devlet hastanelerinde hem kromozom hem pıhtılaşma testlerini ücretsiz yaptırdım, 3 ayda çıktı gerçi. Bayaa uzun bi süre. Genetik bölümüne randevu almıştık.
Merhaba hangi hastanede ücretsiz yaptırdınız benimde trombofili1 paneli yaptırmam gerekiyor

Zeynep Kamil e giderseniz tıbbi genetik bölümüne brandevu alın. Direkt testi yaptılar,sonuç bekliyorum ben. Tüp bebek düşünüyorum dedim sadece. Herhangi bir düşüğüm de yok ve yaptılar testi.

Kızlar 9 haftalık bebeğimi 27 gün önce kalbi durduğundan dolayı kaybettim.. Doktorum cyclo proynova demir hapı folic asit ve önlem olarak coraspin başladı. Patoloji sonuçlarında birşey çıkmadı. Genetik test yaptırmak istersen yaptır dedi. Trombofili Paneli diye bir test.. Doktorumun hastanesi 480 Tl dedi, başka bir hastane ekstra bişiler katmış içine ve 1500 TL dediler. Aranızda bu testi yaptıran var mı? Mali açıdan ortalama ne kadar tutuyor? Bu testi yaptırmam şart. Kan pıhtılaşması var ise eğer yine hamile kalırsam bebeğimi korumak istiyorum.. Cevaplarınızı bekliyorum ..
Nerde yaptırdınız testi

Zeynep Kamil e giderseniz tıbbi genetik bölümüne brandevu alın. Direkt testi yaptılar,sonuç bekliyorum ben. Tüp bebek düşünüyorum dedim sadece. Herhangi bir düşüğüm de yok ve yaptılar testi.
aradigim yorum ve randevu aldım çok teşekkürler 💕

X