Genetik sonuçlarım

İnşallah canim hala depresyon dan çıkamadım hamile olduğum da cok bunaldım ya ölür se diye diye sürekli özele gittim kalp atışı icin bi gun icimden ses öldü dedi bide açlık duygum azalmıştı acaba dedim ve aklıma gelen başıma geldi inanki artik cok korkuyorum ve kimse anlamıyor da yani herkes bizimde başımıza geldi yine olur diyo mesela bu laf bile batıyor bana 9+3 de gittim kontrole gelişimi geride kalmış zatennn kız hissediyorum derdim pembe almıştım mama sandalyesi vs herseyi genetik araştırma da cinsiyeti de belli oldu kızmış mesela 1 ayi geçti ama hala aynıyım Allah isteyen herkese nasıp etsin inşallah o kadar çok istiyorum ki
Ah canım ya okurken gözlerim doldu😔 bana artık mucize geliyor bunu bence bebek doğana kadar asamayacagiz
Olsunlar inşallah

Ah canım ya okurken gözlerim doldu😔 bana artık mucize geliyor bunu bence bebek doğana kadar asamayacagiz
Olsunlar inşallah
Acaba diyorum baska doktora da mi gitsem benim faktör 5 ve htrz miydi o çıktı heterizgot diye faktör 5 önemli diyor doktor ama oncesinde ilaca gerek yok hamileliği ohrendiginde gel diyo ya yeterli gelmez se igne iki tane bebeğimi kaybettim sonuçta inşallah iğneyi de erken verirler kalp atışına kadar beklemez ler inşallah ama hamile olduğunda direk gel dedi bilmiyorum zaten bu ay dinlenecem folik asit kullaniym ara vercem kafayı yicem belki de yedim bilmiyorum kimse halden anlamıyor üçüncü çocuk ta ölürse bu seferde öncesinde kullanırsın derler yani tatmin olmadım bilmiyorum ne yapacam

Acaba diyorum baska doktora da mi gitsem benim faktör 5 ve htrz miydi o çıktı heterizgot diye faktör 5 önemli diyor doktor ama oncesinde ilaca gerek yok hamileliği ohrendiginde gel diyo ya yeterli gelmez se igne iki tane bebeğimi kaybettim sonuçta inşallah iğneyi de erken verirler kalp atışına kadar beklemez ler inşallah ama hamile olduğunda direk gel dedi bilmiyorum zaten bu ay dinlenecem folik asit kullaniym ara vercem kafayı yicem belki de yedim bilmiyorum kimse halden anlamıyor üçüncü çocuk ta ölürse bu seferde öncesinde kullanırsın derler yani tatmin olmadım bilmiyorum ne yapacam
Bence başka Bi doktora daha göster akıl akıldan üstündür hazir daha gebe değilsin dediğin gibi gebe kalmadan baslayanlarda var

Arkadaslar genetik test sonucu paylaştım randevu aldım doktor icin sizce durum nasıl igne mi verirler ve iki bebek ölümünden sonra sizce kan pıhtılaşma icin hap igne çözüm olur mu ayni durumu yaşayanlar dan öneri fikir bekliyorm hamile kalayim mi bekleyim mi bilmiyorum doktora soracam pazartesi günü.genetik doktoru varis çorabı giymemi söyledi şimdi mi hamile olduğum zamanda mi bilmiyorum
Merhaba çok geçmiş olsun, biz de genetik test verdik. Trombofili çıkmış ama doktor hepsi çıkınca gel dedi. Sonuçlar da doktorun asistanından alinacakmis yani şuan göremiyorum, merak içindeyim. Eşimin de benim de kromozom analizi çıkmadı henüz. Bir buçuk ay oluyor biz şehir hastanesinde vermiştik acaba sizin ne zaman çıktı sonuçlarınız? Şehir hastanesi mi devlet hastanesi miydi?

Bu arada hamile kalmadan önce aspirine başlayın derim sizi çok iyi anlıyorum korkunuzu çok iyi anlıyorum. Ben de aynı korkuları taşıyorum şuanda. Ne olacak nasıl olacak bilemiyorum ama sanırım sonuçlar gelince tek bir doktora guvenemeyebilirim birkaç görüş alırım gibi geliyor. Büyük ihtimalle bende de kan pıhtılaşmasi çıkacak akrabalarımda.ve ailemde var. Aspirinin bilinen bir zararı yok hatta herkese tavsiye ediliyor diye biliyorum, kalp krizi riskini vs önleyici olduğu için.

Merhaba çok geçmiş olsun, biz de genetik test verdik. Trombofili çıkmış ama doktor hepsi çıkınca gel dedi. Sonuçlar da doktorun asistanından alinacakmis yani şuan göremiyorum, merak içindeyim. Eşimin de benim de kromozom analizi çıkmadı henüz. Bir buçuk ay oluyor biz şehir hastanesinde vermiştik acaba sizin ne zaman çıktı sonuçlarınız? Şehir hastanesi mi devlet hastanesi miydi?
Sehir hastanesi canım 20 günde çıktı eşimin kromozom bakıldı temiz çıktı benimde kromozom temiz çıktı sadece faktör 5 bide mthfr heterizgot çıktı igne dediler onada ama benim ayak bacak ağrım var kalp damara gideceğim yapılacak bişey varsa hamile kalmadan tedavi olmak istiyorum kadın doğum doktoru na ilaç dedim aspirin vermiyor gerek yok hamile olduğunu öğrenince hemen iğne başlatılacak dedi öncesinde aspirin gerek yok dedi

Sehir hastanesi canım 20 günde çıktı eşimin kromozom bakıldı temiz çıktı benimde kromozom temiz çıktı sadece faktör 5 bide mthfr heterizgot çıktı igne dediler onada ama benim ayak bacak ağrım var kalp damara gideceğim yapılacak bişey varsa hamile kalmadan tedavi olmak istiyorum kadın doğum doktoru na ilaç dedim aspirin vermiyor gerek yok hamile olduğunu öğrenince hemen iğne başlatılacak dedi öncesinde aspirin gerek yok dedi
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce tedavini olursun yapilacak bir şey varsa en güzeli hamilelikten önce her şeyin ayarlanmasi. Dişlerinde sorun varsa kesin diş doktoruna da git canım, annem hamileyken çok sorun yasamis dişlerinden ben de dişçiye gittim durumu anlattım bir sorun yokmus ben de çok şükür. Test sonuçlarınız baya hızlı çıkmış çok iyi, inşallah bizim de artik çıkar ya Ağustosun beşinde iki ay olacak hala bekliyoruz 🥲

Son düzenleme:
X