Genetik sonuçlarım

Cansu1414

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
434
160
29
Arkadaslar genetik test sonucu paylaştım randevu aldım doktor icin sizce durum nasıl igne mi verirler ve iki bebek ölümünden sonra sizce kan pıhtılaşma icin hap igne çözüm olur mu ayni durumu yaşayanlar dan öneri fikir bekliyorm hamile kalayim mi bekleyim mi bilmiyorum doktora soracam pazartesi günü.genetik doktoru varis çorabı giymemi söyledi şimdi mi hamile olduğum zamanda mi bilmiyorum

Eklentiler

• 16851663173237689808175006691494.jpg
    183,4 KB · Görüntüleme: 100
Merhaba genetik test için randevu gerekiyormu ve randevu alacaksak hangi bölüm için randevu alacağız bilgi verir misiniz rica etsem

Merhaba genetik test için randevu gerekiyormu ve randevu alacaksak hangi bölüm için randevu alacağız bilgi verir misiniz rica etsem
Merhaba canim genetik bölümünden randevu alıyor sun kaç düşük olduğunu soruyor doktor ailede benzer şeyler yasayan varmi eşinle akrabalık varmı vs soru soruyor benim iki tane kalp durması kaybim vardi genetik araştırma yapıldı kromozom anomali ve kanda pıhtılaşma varmı diye bakıldı kan alıyor lar korkacak bişey yok merak etme.esimden de istediler oda kan verdi sonuç ta 28.gun cikti telefona mesaj geliyor çıktı diye.ama devlet hastanesi bebeği araştırmadi 3 düşük olması gerekiyor mus ben kurtaja girmeden önce eşim özel laboratuvar aradı bebeği koymak için kab aldı getirdi ordan kurtaj sırasında bebeği de özel labaratuvara verdik yani 900 tl di kromozom anamoli bakıldı 15 günde de o çıktı.butun sonuçları da genetik doktoru na verdik herşey normal bende kan pıhtılaşma ya yatkınlık var mış hamile olur olmaz igne vurulacak sin dedi kadın doğum gittim en son onada gösterdim öğrendiğin an gelecek sin igne bastacaz dedi peritonolji bölümü.folik asit kullan devam et dedi sitrese gerek yok dedi bu kadar.herseyi anlattım belki yatarım olur sana.senin kaç düşük kaç aykikti

Benim düşük olmadı Sebepsiz infertilite yani hiçbir şey olmamasına rağmen çocuk olmuyor her tedaviyi denedik Bir Aşılama 2 Tüp Bebek ama maalesef sonuç alamıyoruz ikimizde de sorun olmamasina rağmen. Bende bu genetik testi duydum galiba bize de yapılabiliyormuş.

Ne zamandır olmuyor belki sitresten olabilir mi ben evlendim korunmadigm halde olmadı cok üzüldüm cok doktora gittim hersey normal olur denildi ve tam bir senede tuttu ovulasyon testi kullandım öyle hamile kaldım oda nasip olmadı iki aylik ken öldü sonra kürtajdan 5 ay sonra tekrardan hamile kaldım onda da ovulasyon testi kullandım ve sürekli kuruyemiş yedim birlikte olmadan yarım saat önce falan süt bal pekmez kivi portakal muz ceviz blenderden geçirip kendimde esimde icti deneyebilirsin sende bide aktardan çoban çantası aslan pençesi alip adet bitimi icip yumurtlama ya kadar icmistim.genetik te önemli tabi ki aileniz de varmi aynı seyi yaşayan

7 yıllık evliyim 5 yıldır düşünüyoruz ama başından beri hiç korunmadık hiçbir şekilde. Bizde anlamıyoruz neden olmadığını ovulasyon testi hep duyuyorum ama nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum denemedim.

Aspirin gerek yok dedi hemozigot olduğum icin igne yeterli dedi doktor
Yine üstünde dur bence benim 3 tane kaybım oldu benim mthfr c677t homozigot tu bana ne iğne nede aspirin verdiler birde benimki en hafifi buradan aynı durumda olan arkadaşlara baktım ikisinide kullanıyorlar mis
Birde folit asiti folat şeklinde almamız lazımmiz pıhtılaşma olduğu için b 12 önemli

Ovulasyon testi ayni gebelik testi gibi adetinin 6.gunu yapmaya başla üstüne tarih atarsin iki çizgi de ayni koyuluk ta olduğu zaman pik deniliyor yani yumurta çatlıyor anlamında hemen ilişki ve sonraki iki günde de ilişki.catladigi zaman ayni olan koyuluk bidaki yaptığında negatife dönüyor ve anlıyor sun catladigini.kisacasi gebelik testi ile ayni yapılış sekli iki damla idrar damlatılır ve çizgi koyuluk takip edilir

Kuzum eczaneye sordum alırken folik asitin folat şeklinde olanı diye bilmiyorum alaksi yok bu folik asit kullan yeter dedi.doktira da cok dedim igne ye ya geç kalırsam olur sa aynı sey öncesinde hap ta kullansam diye senin sonucun iki gende hemozigot gerek yok hapa hamile olduğunda gel iğne Yeter dedi

İnşallah insan basindan geçince ince eleyip sık dokuyo daha pimpirikli oluyorsun inşallah güzel haberlerini alırız

Anladım yani şimdi ovulasyon takibi yapmak istesem adet bitince hangi gün başlamam lazım ve kaç tane almam lazım

Anladım yani şimdi ovulasyon takibi yapmak istesem adet bitince hangi gün başlamam lazım ve kaç tane almam lazım
Canim normalde ben 14.gun çatlıyor sanıyor dum ovulasyon testinde erken yumurtlama olduğunu öğrendim.adetinin bittiği gunun ertesi günü başla hemen nette toplu olanlar daha ucuza geliyor eczane den alma sakin pahalı.benim adetim 4 gün sürüyor du bitince 5.gun başladım hep ve 8.gun yumurtlama gördüm bazi ay da 10.gun o yüzden âdetin biter bitmez basla 10 tane al

İnşallah insan basindan geçince ince eleyip sık dokuyo daha pimpirikli oluyorsun inşallah güzel haberlerini alırız
İnşallah canim hala depresyon dan çıkamadım hamile olduğum da cok bunaldım ya ölür se diye diye sürekli özele gittim kalp atışı icin bi gun icimden ses öldü dedi bide açlık duygum azalmıştı acaba dedim ve aklıma gelen başıma geldi inanki artik cok korkuyorum ve kimse anlamıyor da yani herkes bizimde başımıza geldi yine olur diyo mesela bu laf bile batıyor bana 9+3 de gittim kontrole gelişimi geride kalmış zatennn kız hissediyorum derdim pembe almıştım mama sandalyesi vs herseyi genetik araştırma da cinsiyeti de belli oldu kızmış mesela 1 ayi geçti ama hala aynıyım Allah isteyen herkese nasıp etsin inşallah o kadar çok istiyorum ki

Tamam canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…