Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bu saatte kimsecikler yok
Ben seni de çok merak ediyorum yaa bi foto atsana
Madem yedigin hurmalari anlatmadin foto atmak zorundasin
Hahahahahaha cok tatlısın sen ya, sen benı merak ediyorsun ben seni gıyabında seviyorum

Ya atarım da kaldırmayı bilmiyorum gecen gun de fal ıcın el fotosu atacaktık onu bile beceremedim ben

Hahahahahaha cok tatlısın sen ya, sen benı merak ediyorsun ben seni gıyabında seviyorum ♥

Ya atarım da kaldırmayı bilmiyorum gecen gun de fal ıcın el fotosu atacaktık onu bile beceremedim ben

Düzenle yapıp siliyosun resmi sonra kaydet yapiyosun hepsi bu bilirsin sen bence hadi nazlanma
Sende seviliyorsun özellikle çirkin sevdigin için

Düzenle yapıp siliyosun resmi sonra kaydet yapiyosun hepsi bu bilirsin sen bence hadi nazlanma
Sende seviliyorsun özellikle çirkin sevdigin için
Valla naz degıl ben sılene kadar kaydederler sosyal medyada sevgili ararken kullanırlar falan shshshshshshs o derece guzelım sadece sen ben Gsyabk Brokolis Bendenkimseyebahsetmeyin olsa Valla atarım foto

Valla naz degıl ben sılene kadar kaydederler sosyal medyada sevgili ararken kullanırlar falan shshshshshshs o derece guzelım sadece sen ben Gsyabk Brokolis Bendenkimseyebahsetmeyin olsa Valla atarım foto

Kız sadece o olsa yine iyi

Burada yorum yaptıkların kin tutanlar yolda görse picaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…