Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bı kızın sevgilisi evli çıkmış onunla ilgili konuydu kıza demediklerini birakmamislar
6 aylık sevgilini nasıl yatağa alırsın diye
Benim süremi duysalar recm ederler galiba xhfxhfxhfchfc
Hiç kimse sınanmadığı günajahdhdudbdb sen burdan gir, en temizi, çok tutuluyor hem bu söz her mecrada

Bı kızın sevgilisi evli çıkmış onunla ilgili konuydu kıza demediklerini birakmamislar
6 aylık sevgilini nasıl yatağa alırsın diye
Benim süremi duysalar recm ederler galiba xhfxhfxhfchfc
Anlat bize brokcum, anlat hurmanı, çıkar içindeki annayı hadi ama biraz da ben recm işine gireyim geyik mecrasında da olsa

Ben uyumaya gidiyorum cıceklerim
Sızı opuyorum bugece ıcın hepinize tesekkur ederim ayrı ayrı seviyorum sızı
Sayet uyuyamazsam gelırım gene ama uyurum cunku uykum var agagsgaga ♥♥
İyi uykular yangıntoşum, 36 sana iyi gelecek büyük hissediyorum, bu kez güven hislerime plzzz

Alana kadar terledim yazmamışsındır, yok yok inanmam buna ben noolcak be minnoş alamazsan alamaa yar alamazsan alamaaa hem her markada stoklar sürekli güncelleniyor zaten, bir dahaki sefere panik yapma, relakzz ol taaaam mı
Kime yazdığım belli değil alıntı cortlamış @recentpuppet1 sana söylüyorum sana sanaa

Yok ya o sitedekiler ürün biterse bitiyo guncellenmiyo tekrardan deli gibide ürün bitiriyolar ordan cidden uğraş verdim ama abartmıyorum zor aldım ahahhahaha hırs yaptım alana kadar hfhfhd

Bana bana bihterine ahahhaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…