Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ay bi ara Biscolata app yapmıştı. Carlos mu ne guzel sözler söyleyip, ekran titresimiyle masaj falan yapıyordu ndndn

Benden başka indiren loser olmus muydu aramizda diye merak ettim
Ya annacan sen şaka mısın, ömrümde ilk defa duyuyorum böyle bir şey, Bırak indirmeyi böyle bir şeyin varlığından bile haberim olmamış eğer senden başka bilen çıkarsa mağaramdan sevgiler ileteyim peşin peşin

Baktım hala var, play store'a biscolata carlos yazın girls. Titreşimi masaj değil de başka şeyler niyetine de kullanabilirsiniz belkim lingen

Baktım hala var, play store'a biscolata carlos yazın girls. Titreşimi masaj değil de başka şeyler niyetine de kullanabilirsiniz belkim lingen
Baktım gerçekten böyle bir şey varmış AppStore da biri “keşke soyun diye bölüm de olsaydı” yazmış, Anna sen misin o yoksa

şimdi yavaşça çıkar onları gfakh
Hurmamı diyeyim hıyarmı diyeyim fındık fıstıkmı diyeyim hangi birini diyeyim 23 yaşındayım gençliğimde çok fırlamaydım öyle böyle değil ama Pişmanım keşke birdaha olsa birdaha yaparım diyebilseydim ama malesef
Yinede Canım sağ olsun diyip kendimi avutuyorum

hala gençsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…