Genç yaşımda yaşlandım

figwalnut

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
8
3
24
Herkese merhaba,
Konu ailem kısaca özet geçeceğim.25 yaşındayım okulum bitti ailemle yaşıyorum henüz devamlı bı isim yok part time is bulunca calisiyorum .Benim diyebileceğim bir hayatım yok aslında ben onlara değil de onlar bana bağımlı yaşıyor annem psikolojik sorunları olan bir insan ona da ben bakıyorum.Babam bizimle neredeyse hiç ilgilenmez ise gider gelir evi otel gibi kullanır maddi bı desteği yok denecek kadar az.Hiç anne baba sevgisi görmedim kendimi bildim bileli, hep arkadaşlarımın ailelerinde gördüm anne kız, baba kız sevgisini her zaman başkalarına özendim hala da öyledir.Bazen evlenmek istiyorum başka ailem olması icin evet bu kadar sevgiye aç hissediyorum.Birileri beni de sevsin istiyorum. Çok yalnız hissediyorum ne bileyim bir derdim olduğunda paylaşmak birlikte birşeyler yapmak arkadaş falan bul diyenleriniz olabilir ama anne baba bambaşka bilmiyorum.Sadece dertlesmek istedim diyeceklerim bu kadar annesi babası iyi olanlar lütfen onları hiç üzmeyin sağlıcakla kalın.

Herkese merhaba,
Konu ailem kısaca özet geçeceğim.25 yaşındayım okulum bitti ailemle yaşıyorum henüz devamlı bı isim yok part time is bulunca calisiyorum .Benim diyebileceğim bir hayatım yok aslında ben onlara değil de onlar bana bağımlı yaşıyor annem psikolojik sorunları olan bir insan ona da ben bakıyorum.Babam bizimle neredeyse hiç ilgilenmez ise gider gelir evi otel gibi kullanır maddi bı desteği yok denecek kadar az.Hiç anne baba sevgisi görmedim kendimi bildim bileli, hep arkadaşlarımın ailelerinde gördüm anne kız, baba kız sevgisini her zaman başkalarına özendim hala da öyledir.Bazen evlenmek istiyorum başka ailem olması icin evet bu kadar sevgiye aç hissediyorum.Birileri beni de sevsin istiyorum. Çok yalnız hissediyorum ne bileyim bir derdim olduğunda paylaşmak birlikte birşeyler yapmak arkadaş falan bul diyenleriniz olabilir ama anne baba bambaşka bilmiyorum.Sadece dertlesmek istedim diyeceklerim bu kadar annesi babası iyi olanlar lütfen onları hiç üzmeyin sağlıcakla kalın.
Babanızın maddi bir desteği yok denecek kadar azsa; sizi kim okuttu peki ? Ailenizin barınma giderleri, mutfak masrafları ve faturalarını kim ödüyor ? 25 senedir sizin masraflarınızı kim karşılıyor ?

Kimse ailesini seçemiyor. Herkesin farklı sınavları var bu hayatta.
Şu an bosluktasin yanlış bir seçimle hayatını daha çok mahvetme.
Evlilik için en doğru seçimi yap en azından bunu seçme hakkın var.
Haklısınız ama henüz hayatımda biri bile yok :KK43:

hayat çok değişken ve kalıcı değil evlilik konusunda çok dikkatli ol ,elbette seni de seven olacaktır

Babanızın maddi bir desteği yok denecek kadar azsa; sizi kim okuttu peki ? Ailenizin barınma giderleri, mutfak masrafları ve faturalarını kim ödüyor ? 25 senedir sizin masraflarınızı kim karşılıyor ?
Sağolsun abim var ama oda bir yere kadar bizimle

Herkese merhaba,

Anne baba neden başka olsunki?
Bu anlamı biz yüklüyoruz onlara.
Bazen anne baba yabancıdan bile çok zarar verir çocuğuna. İsteyerek veya istemeyerek.
Kendi hayatınıda mahfetmek yerine devamlı bi iş bulup kendi evine çık. Kendi hayatını kurmaya çalış.
Hobi eden arkadaş edin.
Anne babalar belli bi yaşa gelmiş insanlar.
Kendilerine acımıyorlarsa senin onların için bi gençlik heba etmene gerek yok.

Anlamıyorsunuz anne baba var ama yok aslında inanin ki yurtta büyümüş çocuklar nasıl anne baba sevgisi gormediyse o kadar sevgi görmedik hiçbirimiz hayatının hic bir zamanında ailenizin yanında olmamasi ne demek bunu yaşayanlar bilir ilkokula gittiğinde arkadaşlarının dogum gunleri okulda kullandığında üniversite mezuniyetinde ve daha birçok şey de yanımda kimse yoktu hayat işten hobilerden uğraşlardan ibaret değil aile anne baba sevgisi bambaşka ben böyle düşünüyorum sizin sevgi eksikliğiniz yok sanırım gerçekten çok şanslısınız o zaman

Yapılan şeyleri görmeyecek kadar kör olmadım hiçbir zaman benim abim 11 yaşında çalışmaya basladi o yaşa kadar da onlar baktı sanırım çocuk aklımla pek de birşey hatırlamıyorum

Herkese merhaba,
Bu şekilde evlilik kararı almayın üzerler sizi.

X