Gelişme Geriliği

Onemlibilgiler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
3
0
29
Herkese Merhaba
Bebeğimin kafası 31+5 haftalık vücudu ise 29+6 hafta olarak gözüküyor. 1 haftada 400 Gr aldı sonraki hafta 100 Gr aldı. Bir problem olabilir mi? Rahim ağzı 25 mm den 38 mm e yükseldi erken doğum riskim vardı. Bu süreçte nidicard ve magnezyum kullanıyorum. Tecrübelerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Herkese Merhaba
Bebeğimin kafası 31+5 haftalık vücudu ise 29+6 hafta olarak gözüküyor. 1 haftada 400 Gr aldı sonraki hafta 100 Gr aldı. Bir problem olabilir mi? Rahim ağzı 25 mm den 38 mm e yükseldi erken doğum riskim vardı. Bu süreçte nidicard ve magnezyum kullanıyorum. Tecrübelerinizi paylasabilirseniz sevinirim
Merhaba öncelikle sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim . Benim gebeligimde 29.haftada 1 hafta gelisim geriliği çıktı doktorum aspirin verdi bana 3 gün aspirin içtikten sonra kanama ile hastaneye yattım ve erken doğum riskim başladı 2 gece kaldıktan sonra eve gidip hareket etmeden yatmam söylendi. Bu esnada 2 doz ciğer geliştirici vuruldu ve nidicart verildi . Fakat ne çareki suyum azaldı 7 gün sonra bir gece 8 cm açıklıkla acilen giriş yaptım hastaneye. Kızım 1260 gram dogdu 35 gün kuvezde kaldıktan sonra eve geldi. Suan 10 aylık çok şükür ufak tefek sorunlar haricinde bir sorunu yok. İçine ferah tut beni haberdar et

Merhaba matilda

Çok teşekkür ederim. Bende yakın zamanda hastahanede yattım 4 gün kadar. Rahim ağzı 11 mm e inmiş. Ertesi gün olctugunde 26 mm e çıktı. Bebeğim sanırım sakalasiyor bizimle. Şuan nidicart ve magnezyum kullanıyorum. 30+4 günlük oldu. Kilosu makineye göre 1709 Gr. Çok korkuyorum yasamazsa diye.

X