Gelinlik Ariyoruz

gurbaa ben şirket kargo indirimiyle göndercem.kargoda bana ait anacım.
vallahi yani topicte bir sürü paralar dönüyor.
4.5 ytl ye gönderiyorum ben kargoyu.dönüştede sen gene şirkete gönderirsin bana ulaştırırlar.
inşallah beğenir.
yardımcı olmayı çok istiyorum.hayırlısı olsun yavrukuş

kurban olurum sana kuzum...
inşallah begenir
bana kalsa seninkini çoktan kabul etmiştim..
ama şimdi emrivaki yapmak da istemiyorum
zevk onun...
hele bi baksın, inşallah löseve 100 ytl karşiliğinda senin gelinliğini giyip gelin olur bitanem :asigim:

ayrıca;
LÜTFEN GELİNLİK SATIŞ AMAÇLI MESAJLAR YAZIN, POLEMİK YARATMAYIN....

Hanımlar bakın burası satış veya alış yeri.

Konu sabihine yardımcı olmak adına burada sohbet etmeyin.

Tamam gelinliğiniz sandıkta beklesin ama bunu buraya yazmayın, fiyat pahalı gelmişse gelmiştir alıcak kişi bilir bunu üstüne gitmeyin.

Sohbet içerikli mesajları temizliyorum. Gelinlikten çok sohbet dolmuş konu yasüprizzzzz

işte benim gelinliğim kızlar:nazar:
dsc0084rm8.jpg

kızlar vaktimiz daraldi ve hala gelinlik bulamadık :çok üzgünüm:
bu arada tam 36 bedenmiş
onu da netce öğrendim
özelime gelinlik yollayan arkadaşlar, özel mesajlar silindigi için onlar da güme gitti gösteremeden ihtiyaç sahibine benneyaptımki

canım özeline mesaj attım ama posta kutun doluymuş,ben geçen yıl ewlendim,gelinliğim yepyeni duruyor,36 beden olduğum için çok aramıştım,gelinliğim çok açık değil üst kısmındaki fırfırları ben yaptım teğelle çıkarabilirsiniz yani ben çok küçük bi yerde yaşadığım için açık olmamasına rağmen rahat edemedim tutturdum öyle,resmini gönderiyorum ama benim tel.çok iyi çekmiyor akşam eşiminkiyle çekip tekrar yollarım uygun fiyatada vermeyi düşünüyorum,
grnt003me9.jpg

[IMG

kızlar ya 10 güne kadar yıllık izne çıkıcam yüksek ihtimalle ve ben hala bu işi halledemedigime inanamıyorum senağlama
çok az vaktim kaldı
lütfen resimlerle beraber fiyatını da yazın

hasretcim senin gelinliği de göstericem yarın kendisine, haber veririm muhakkak kaydirigubbakcemile5

canım ben 100 yada 130 ytl ye vericem o fırfırları ben iple teğelledim çıkıyor onlar gelinliğim temiz zaten bikaç saat giydim beenimse 36.

benım gelınlığım taslı saten ustune dantel onun ustune tas ıslemelıresım yollarım canım bolerosu var.ama ben kıiralayabılırım.resım yuklbılırsem bakarsın canım.

gelinlikn3840ic5.jpg

3840bedengelinlikvg1.jpg

gelinlikarkaay1.jpg

gelinlik tertemiz...kurutemizlemeye vermeye dahi gerek yok.....duak ve güzel bir çiçekle tamamlandığında mükemmel olacaktır....70 lira :sm_cool:

hala arıyon mu kız gurbiş:) al bunu kendine sen bak bedenlerimizde aynı :)
hem benim mutlu bir evliliğm de var ..uğur getirir :KK66:
2ell084zr0.jpg

X