Gelinlik Modelleri gelinligim güzel mi ?

Sen kendine yakıştırdıktan sonra kimse bir şey diyemez, ama seni daha sade modeller hoş gösteriri, bedenini bu büstiyerler biraz kilolu gösteriyor, almadıysan tek parça gelinliği düşün derim. Al taraf ışıl ışıl, üst taraf çok yoruyor güzel olan sensiz gelinlik değil, duvağını da gelinliğe göre diktir

aslında haklısınız gelinligimi degiştircem bende cok taşlı bulmuştum yorumlarınız icin hepinize tşk edıyorum cok yardımcı oldunuz...

Hayirli olsun arkadasim.. Gelinligini ben pek begenmedim.. gelinligin askilari çok kisa, cicekler buyuk we sayisi fazla olmus..

Sen nasıl bir gelinlik hayal ettiysen öyle al canım kimseyi dinleme, sonuçta kendine nasıl modellerin yakıştığını da bilirsin, ama fikrimi sorarsan değiştir derim bende, mutluluklar...

evet bencede abartılı cok süslü tabıkı gelınlık süslü olmalı ama fazlasıda komık duruyor

bence güzel canım bnm .. askılar çok fazla yukarda gibi sanki..bir iki parmak aşağı çekebilirsin..birde üstteki çiçek olmasada olur hani..... neyse allah mutluluk versin......

öncelikle mutluluk dileklerimle ben de fikrimi yazmak istedim...bence fotoğrafta arkada duran gelinlik sana daha çok yakışır...bir de onu dene bence...Allak evliliğini güzel ve mutlu kılsın...bu daha mühim tabii ki..a.s.

banada biraz abartılı geldi .ancak önemli olan sen ne istiyorsun,bu gelinliğin içinde kendini nasıl hissediyorsun...hayatında bir kere giyeceğin tek elbise .ona göre düşün ve kararını ver...şimdiden mutluluklar dilerim...

hemşerim selam:teytey:

bencde çiçekler olmasa daha iyiymiş...mutluluklara.s.

Hayirli olsun arkadasim.. Gelinligini ben pek begenmedim.. gelinligin askilari çok kisa, cicekler buyuk we sayisi fazla olmus..

tşk ederim canım aslında ınternette oyle duruyo normalde güzel ama ciceklerini cıkarttırıyorum ve daha üstüme gore hazırlanmadı son halini de gosteririm size...

bence güzel canım bnm .. askılar çok fazla yukarda gibi sanki..bir iki parmak aşağı çekebilirsin..birde üstteki çiçek olmasada olur hani..... neyse allah mutluluk versin......

tşk ederim canım begendigine sevindim cünkü cogu kişi begenmedi zaten cıceklerını cıkarttırıyorum güzel dileklerin icin de tşk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…