Gelinlik Modelleri gelinligim güzel mi ?

pelin67

cok şükür Allahım
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
7.247
0
[/URL][/IMG]

gelinligim güzelmi kızlar biraz abartılı degil dimi aslında ben daha sade şeyleri severim ama bana cok yakıştıgını söylediler o yüzden aldım.yorumlarınızı beklıyorum...

üstüne çiçek koymasalarmış daha güzel olurmuş.

diğer kısımları güzel.güle güle giy canım ,mutluluklar.a.s.

ışıl ışıl gece çok güzel parlar çok güzel gelinliğin mutluluklar

tşk canım bende oyle düşünmüştüm birde sizin fikrinizi alayım dedim tekrar tşk ederim yorumun icina.s.

çok beğendim mutluluklar dilerim ama bencede üstündeki tek çiçeği mümkünse çıkarın
daha hoş olur

çok güzel canım mutluluklar.....straples olsa üstü oda çok daha güzel gösterirdi tabi buda güzel askılı ..

üst taraftaki ve etekteki çiçekler fazlalık bence. Zaten hareketli taşlı gelinlik, çiçek olmasaymış daha güzel olurmuş. Onun dışında güzel, mutluluklar:smiley-cool:

alt kismi benim tarzim degil ama sen begenmisin önemli olan bu zaten ama üst kismi coooook güzel
amutluluklar dilerim

Bana biraz abartili geldi. Keske baskalarin dedigine bakmayip kendin begenseydin canim.

Ben severim böyle ışıl ışıl şeyleri. Yanlız çiçekler biraz göz tırmalıyor sanki. Eğer çıkarma gibi bi imkanın varsa çııkarttır derim. Onun dışında harika görünüyor.
Mutluluklar dilerim....

benım etek kısmı hosuma gıttı.hayırlı olsun.ust kısmı bıraz abartılı geldı bana

çok beğendim mutluluklar dilerim ama bencede üstündeki tek çiçeği mümkünse çıkarın
daha hoş olur

bende öyle düşünmüştüm ama bana gelinligi o tamamlıyo dedıler cıkartırsak güzel olmazmış yorumun icin teşekkürler

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yorumlarınız ve iyi dileklerınız icin önerilerinizi dikkate alcama.s.

benim gelinligiminde alt kısmı aynıydı harika rahat hareket edebilirsin oetegiyle çok rahat taşınıyo oynarken üst biraz abartılı ama cnm olsun sende hoş durmuş güle güle giy allah her daim mutlu etsin

benim gelinligiminde alt kısmı aynıydı harika rahat hareket edebilirsin oetegiyle çok rahat taşınıyo oynarken üst biraz abartılı ama cnm olsun sende hoş durmuş güle güle giy allah her daim mutlu etsin

tşk ederim canım iyi dileklerin ve yorumun icin...

cnm kac bedensın eger almadıysan gelınlıgımı yollayabılırım sana gıymen ıçın fıyatta talep etmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…