Gelinlik Modelleri gelinligim güzel mi ?

cnmm gule gule gıy gelınlıgını ama bencede usttekıler cok abartılı ve alttakı cıcekler gereksızmıs.

canım gelinliğin evliliğin hayırlı olsun...öyle hassas birşey ki başlık" alacağım gelinlik nasıl "olsaydı daha açık yorum yapabilirdim ama başlık" gelinliğim...."yani almışsın kuşum..aldığına görede sen beğenmişsin..önemli olanda senin beğenmen senin mutlu olman..mutluluklarzaten "değiştiricem "demişsin..sadece: doğru karar diyim o zaman..mutluluklaaaaaara.s.

güzel dileklerin icin teşekkür ederim ama gelinlinligi degiştirmiyolar sadece ciceklerini aldırcam aslında resimde güzel durmuyo normalde güzel bi gelinlik...

Üst kısmı fena değil ama eteği güzel canım,güle güle gıy,mutluluklar :1hug:

bana göre abartlı geldi canım...karar senin kararın sonra pişman olacgın karar verme gelinlik bu içinde keşkeler olmasın..benim askılı gelinler hoşuma gitmiyor nedense..

Siz beğendiyseniz en güzeli budur..
Ben tek parça gelinlikleri severim,yanlız iki parçada hoş durabiliyor..
mutluluklar dilerim

altina bayildim ama üst cok abartili geldi bana fakat renkler ve zevkler tartisilmaz önemli olan senin icine sinmesi tatlim

bence de göbek üstündeki ve etekteki çiçekler basitleştirmiş ama sol kolunun arkasındaki model daha güzel duruyor bence.Seçim senin ,gönlünden geçeni sen seç.Allah mesut etsin hayatım.

canım gelinliğin üst bölümünü ben beğenmedim.
ama sen beğendiysen sorun yok tabi.
bence bir defa evleneceksin model konusunda biraz daha düşün derim ben.
ayrıca mutluluklar dilerim sana bende 1.5 ay sonra evleniyorum .

altina bayildim ama üst cok abartili geldi bana fakat renkler ve zevkler tartisilmaz önemli olan senin icine sinmesi tatlim

teşkekkür ederim canım ama ınternette o kadar abartılı duruyo aslında cicekleride aldırıyorum daha güzel olacana eminim...

bence de göbek üstündeki ve etekteki çiçekler basitleştirmiş ama sol kolunun arkasındaki model daha güzel duruyor bence.Seçim senin ,gönlünden geçeni sen seç.Allah mesut etsin hayatım.

dedigin modelide denedim canım ama güzel durmadı güzel dileklerin icin cok teşekkür ederim...

canım cok gelinlik baktım ama en son bunda karar kıldım daha fazla bakmak istemiyorum kafam cok karışıyo ama ciceklerini aldırıyorum. güzel dileklerin icin cok teşekkür ederim bende sana mutluluklar dilerim dügün temmuzun kacında.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…