Gelinliğim dikildi kızlar..!

Alt kismi cok karisik geldi bana. Ben sadeligi seviyorum. Mutluluklar canim

gelinlik kime yakışmaz ki melekler gibi olmuşsun tatlım çok güzel mutluluklar senin peşinden koşsun

güle güle giy inş fakat şimdi hani tüm gelinlikler bide kırık beyaz moda bu modeli seçmenizin özel bi nedeni war mı acaba ????

hayırlı olsun cnm cok yakısmıs güzel olmusun a.s.
benim dügünümde 27 temmuz inş

tam istedıgım gelınlık cnm harıka olmuş arkdan fotosu varsa koyarmısın bende oyle bişi istıyorum bizim nıkahımız kıyılık ama dugunum agustosta bende gelınlık modelı arıyorum bunu esıme gostercem

sen beğeniyorsan içine sinmişse kimin ne diceği hiç önemli değil bence
benim fikrim ise
üst kısım güzel alt kısım biraz fazla kabarık ve göz yorucu geldi bana
mutluluklar dilerim a.s.

güzel olmuş, allah mesut etsin canım, sacını topuz yaptırcaksın dimi :uhm:

Allah tamamına erdirsin , ömür boyu mutlu olun inşallah.
Gelinlik konusunda tabi herkesin zevki farklı , dışarıdan baktığımda etek kısımlarının çok geniş ve uzun olduğunu görüyorum ben canım , sen içinde kayboluyorsun gibi göz yoruyo üst kısmı mesela çok güzel işlenmiş (ki ben işli sevmem buna rağmen uğraşılmış belli sana da yakışmış) ama eteklerin kabarıklığından üst kısmı geri planda kalıyor.. Sanırım bu kadar uzun ve kabarık seçmenin nedeni ayakkabının topuğunu yüksek tutucak olman?
Belki de tarlatanın en kabarık olan? Tarlatanını kabarıklığı bi düşük model olanı seçip bir dene bi de öyle bak olur mu.
Sevgiler. a.s.

Son düzenleme:
hihoyyytTeşekkür ederim kızlar, inşallah hayırlı olur...
Renk kırık beyaz, aslında çok açık olmasın diye üst kısım işlemeli olsun istedim. Arkadan çekilmemiş hiç resim, ama arka da bütünlük sağlayacak şekilde şık. Spor ayakkabı vardı ayağımda, topuklu düşünüyorum düğüne. Saçlar topuz istiyorum, derli toplu olması açısından ama siz ne dersiniz? Dediklerinizi gözönünde bulunduracağım, sağolun...hihoyyyt

Son düzenleme:
X