Düğün Gelin makyajinda hangi ürünleri kullandiniz?

Canım Kryolan'ı kullanan elin mahareti de önemli. Eğer doğru kullanırlırsa asla yapay durmaz. Ben daha önce Lancome, Clinique, Estee gibi markalar da dahil olmak üzere birçok markanın fondotenini denedim. Hiçbirinden Kryolan'dan kaldığım kadar memnun kalmadım... Islak fondoten süngeriyle incecik bir kat sürerek gayet homojen ve kalıcı bir ten rengi elde ediyorum. Fazla durmuyor ve gayet iyi kapatıyor. Makyajımın doğallığı konusunda hep övgü alıyorum, genelde ten makyajı yaptığım anlaşılmıyor çünkü opuyorumnanaktan Gün içinde bile kullanıyorum düşün... Gece makyajında ve stüdyoda biraz daha yoğun uygulamak lazım tabi... Fıstık gibi olacaksın emin ol opuyorumnanaktan

ay canim benim cok saol :eek: insallah.kocisimin gözleri fildir fildir olmali beni görünce kafamçokkarıştı
ben bursaya gittigimde kesin alirim onu. iyice merak ettim :kedi:

ay canim benim cok saol :eek: insallah.kocisimin gözleri fildir fildir olmali beni görünce kafamçokkarıştı
ben bursaya gittigimde kesin alirim onu. iyice merak ettim :kedi:

Ehehehe ne güzel bu heyecanları yaşamak kaydirigubbakcemile3 Umarım kendine en uygun, içine en sinen ürünleri temin edersin... Her şey gönlünce olsun... Alırsan burada da paylaş neler aldığını olur mu zemuszemus

hahahaha :)) 17 temmuzda sag kulagin cinlarsa bilki hersey süper
sol kulagin cinlarsa anla artik :)))))

hahahaha :)) 17 temmuzda sag kulagin cinlarsa bilki hersey süper
sol kulagin cinlarsa anla artik :)))))

Eheheheh kaydirigubbakcemile3 Canım ya sen rahat ol... Bütün TV kanalları ve bütün sağlam kuaförler Kryolan ürünlerini kullanırlar. Bazıları MAC ile birlikte kullanır ama mutlaka kullanır. Ama yapan el de çok önemli bunu tekrar belirtiyorum. Kalıcılık konusunda hiçbir problem yaşamayacağının, hatta saatler ilerledikçe makyajın daha da oturacağının, fotolarda da bebek gibi görüneceğinin garantisini ben veriyorum sana bayanssulusmile

Tamam canim cok saol.
ben alir denerim,deneye deneye düzgün birseyler tuttururum herhalde er yada gec :))

ben de merak ettim bu Kryolan ürünlerini..ıstanbuldayim burda bulmam kolay ama en cok antalya'ya da acilmis ona sevindim..

ya bi de ben makyaj isinden anlamiyorum pek, magazada yardimci olurlar mi acaba..

Canım bizim kanal Kryolan ürünlerini sipariş ettiğinde onlar kendi makyözlerinden de göndermişlerdi ve o makyözler bize ürünlerin kullanımıyla alakalı bilgi vermiş, ucundan azcık da makyaj yapmayı öğretmişlerdi... Ben makyaj yapmayı, mesela far fırçası kullanmayı onlardan öğrendim ve şu an kendi makyajımı kendim yapıyorum hep... İyi de yapıyorum... Mutlaka yardım edecek birileri olacaktır... bayanssulusmile

Canım bizim kanal Kryolan ürünlerini sipariş ettiğinde onlar kendi makyözlerinden de göndermişlerdi ve o makyözler bize ürünlerin kullanımıyla alakalı bilgi vermiş, ucundan azcık da makyaj yapmayı öğretmişlerdi... Ben makyaj yapmayı, mesela far fırçası kullanmayı onlardan öğrendim ve şu an kendi makyajımı kendim yapıyorum hep... İyi de yapıyorum... Mutlaka yardım edecek birileri olacaktır... bayanssulusmile

aa sevinirim canim ya mecidiyekoy'e acmislar bi tane yeni...En yakin zamanda gitmeyi istiyorum valla memnun kalirsam sana minnet duyarim bu marka ile tanistirdigin icin beni..opuyorumnanaktan

aa sevinirim canim ya mecidiyekoy'e acmislar bi tane yeni...En yakin zamanda gitmeyi istiyorum valla memnun kalirsam sana minnet duyarim bu marka ile tanistirdigin icin beni..opuyorumnanaktan

Canım ben akşama doğru 5 gibi filan gene fondotenimi sürdüm. Şu an saat 10 ve kapatıcılığı aynen durmasına rağmen yüzümde yok gibi... O kadar memnunum ki anlatamam. Ben bağımlısıyım öyle söyliyim bayanssulusmile Bi de yeni bir şey keşfettim... Inglot'ın beyaz likit sedefli bi aydınlatıcısı var. Fondotenden önce onu sürüyorum yüzüme, ya da likit fondotene karıştırılabilir. İnanılmaz bi görüntü elde ediyorum, porselen gibi oluyorummm tavsiye ederimmm opuyorumnanaktan

Canım ben akşama doğru 5 gibi filan gene fondotenimi sürdüm. Şu an saat 10 ve kapatıcılığı aynen durmasına rağmen yüzümde yok gibi... O kadar memnunum ki anlatamam. Ben bağımlısıyım öyle söyliyim bayanssulusmile Bi de yeni bir şey keşfettim... Inglot'ın beyaz likit sedefli bi aydınlatıcısı var. Fondotenden önce onu sürüyorum yüzüme, ya da likit fondotene karıştırılabilir. İnanılmaz bi görüntü elde ediyorum, porselen gibi oluyorummm tavsiye ederimmm opuyorumnanaktan
ayy sen paylas bizle deneyimlerini memnun oluruz valla..

çileklim cnm konun hayırlısı olsun ne güzel paylaşımlar oluyor böyle bende okuyayım bari baştan birşeyler öğreneyim :):)

kızlar bende bir soru sorayım hem saçımı yapacak hemde güzel makyaj uygulayan bir yer biliyormusunuz ??

bak simdi birsey daha soktun aklima :)
inglotu nerden bulacagiz peki

Eeheheh canımmm Inglot, Park Bravo Group'un makyaj markası. Yeni sayılır daha. MAC'e çok ciddi alternatif oluşturdu. Renk skalası çok geniş, ürünleri bir harikaaa... zemuszemus Bursa'da yok. Ben İstanbul'da Cevahir Alışveriş Merkezi'nden almıştım. Ama daha birçok yerde de var. Kendi internet sitesinde yazıyor olması lazım şubeleri... boshayallersmile

X