gelin makyajı ne renk olmalı?

eskidenmiş yeşil, mavi. şimdi gelinliğin rengine göre yapılıyor. eğer gelinlik beyazsa pembe tonları, krem, sarımsı ise bakır tonları yapılıyormuş. dore de güzel duruyo

merhaba arkadaşlar bende beyaz tenli ve kumralım banada mavi yapmışlardı mavi istemiyorum dedğim halde :KK43: herkes çok yorgun göstermiş seni demişlerdi :KK43:

ben özel gün makyajından pek anlamam ( nişan makyajımı çok yakın bi arkadaşım yapmıştı mesela )
ama evlenirken kuaföre yalvaracam " nolur mavi far sürmeyin banaaa " diye
herkesin zevkine sonsuz saygım var ama şu mavi fara tahammül edemiyorum:eek:klava:

onun dışında kesinlikle naturel bi düğün makyajı istiyorum:1closedeyes: onun bi de çıkarması silmesi var yani:roflol:

ben beyaz tenli birisi olaraktan gelin makyajımın sedefli ve gri-buz mavisi tonlarında olmasını isterdim..

bence beyaz tenlilere bu renkler çok yakışıyor-tatlicadiarzu-

gri tonlamasında istiyorum hatta doktorlar dizisinde yasemin ergenenin makyaj stili gibi
bakayim resmi varsa eklim

evlenilen sene hangi renklerin moda olduğu da önemli. Örneğin ben evlenirken mavi far modaydı göz makyajım için açık mavi renkte far kullandırdım, makyöze kalsa pembe yapacaktı ancak ben kendimi biliyorum pembe renkli far asla yakışmaz. Standart birşey yok yani, insana ne renk yakışırsa o renk yapılmalı.

gerçekten kişiden kişiye değişebilecek bir şey bu.mesela esmer birine pembe far sürülmemeli çünkü kendini belli etmez.ben beyaz tenliyim uçuk pemve gri-kahve ve bej karşımı birşeyler olmuştu ve eyeliner tabi. ama sanki azıcık makyaj var gibiydi.yani en önemli şey sade güsellik abartılı makyaj olmamalı

bence dugunde ısıl ısıl olmak lazım o yuzden sadece sımlı seyler kullanılmalı tabı abartmadan sımlı farlar sımlı allıklar

ve kesınlıkle eyelenır deehset guzel oluyor ve gozler bırden deısıyor

evet bencede ı$ıl ı$ıl bir görüntü..Pastel tonlar geline taze bir görüntü katıyor..

arkadaslar... benım gelınlıgım turbanlı olcak.. tenim beyaz ama kasım gozum koyu sıyah yanı sızce hangı renkler olur? gelinliğimde kırık beyaz

arkadaslar... benım gelınlıgım turbanlı olcak.. tenim beyaz ama kasım gozum koyu sıyah yanı sızce hangı renkler olur? gelinliğimde kırık beyaz

Beyaz tenli ve siyah gozluysen bence gri-füme tonlarda pırıltılı bi göz makyajı,mutlaka eyeliner,kirpiklerin düzse kıvırma aletiyle kıvırıp belirginleştirsinler,şeftali tonlarda sedefli allık,hem çok sağlıklı gösteriyor hem de doğal duruyor,şeftali tonlarda top allıklar,dudaklarına da şeftali ruj ya da parlatıcı,gri-füme makyaja şeftali parlatıcı çok yakıştırıyorm ben,istersen bi gün yaptır birine denemiş yüzünde görmüş olursun,o gün beğenmezsen üzülmezsin kaydirigubbakcemile5

düğünümde göz makyajımı hafif parlak koyu yeşil sürmüşlerdi. üzerine de eyeliner tabi.
dudaklarıma da uçuk pembe ruj sürülmüştü. zaten çok ağır bir makyaj istemiyordum tam da istediğim gibi olmuştu.

greeneyes11.jpg

bence gelin makyajı kesinlikle seftali tonu olmalı hele ki beyaz tenliyseniz cuuukkk die oturur peri gibi

mavi çok güsel duruyor benim teyzeme mavi yapmışlardı süperr durdu hayran kalmıştım...

Beyaz tenli ve siyah gozluysen bence gri-füme tonlarda pırıltılı bi göz makyajı,mutlaka eyeliner,kirpiklerin düzse kıvırma aletiyle kıvırıp belirginleştirsinler,şeftali tonlarda sedefli allık,hem çok sağlıklı gösteriyor hem de doğal duruyor,şeftali tonlarda top allıklar,dudaklarına da şeftali ruj ya da parlatıcı,gri-füme makyaja şeftali parlatıcı çok yakıştırıyorm ben,istersen bi gün yaptır birine denemiş yüzünde görmüş olursun,o gün beğenmezsen üzülmezsin kaydirigubbakcemile5

kesinlikle katılıyorum aynı fikirdeyim

toz pembe yaptı kardeşim nişanimda harika olmuş dediler

X