gelen sessiz telefonlar..

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
1.514
2
42
arkadaşlar bi kaç gün arayla bana bilinmeyen numaralardan telefonlar geliyo..
dünde geç saatte çaldı telefon yine..normalde hiç böyle şeyler olmazdı ama..
eşim baktı açtı telefonu ve her kimse hiç ses vermedi..
eşim burnundan soludu resmen...
sanki ben biliyomuşum gibi sorgulamıştı geçenlerde beni ama tel. numaramı
pek bilen bile yoktur..denk gelmiştir yanlıştır dedim.
yok yanlış değildir dedi..
bende geçmiş konuları açtıp bağırdım çağırdım birass gittim yattım..ona aylarca ccevapsız aramalar gelmişti..araayıp konuşmamalar falan ve ben ne çok züzüntü yaşamıştım kim lduğuda belliydi..benim telim 2-3 dafa çaldı diye kocaman bi sorun oldu..
konuşmuyorum şimdi onunla..canım sıkıldı bu duruma..

kendisi bir işler çevirdiği için zamanında sizde çeviriyorsunuz sanmış,tedirgin olmuş..
hepsi bu..!

ev telefonumu cepmi canım...eğer cepse gizli numaralara kapatılabiliyor artık cep telefonları..........

savcılığa verin....seneler önce ev telefonumda olmuştu... verdik. bulundu.... sizde verin bence.........

aslında telefonu kapatmadan belli bi ücret karşılığı numara değiştirilebiliyor. öyle yapbilirdiniz. neyse.

canım benzer bişey benimde başıma geldi bir gece saat 2,30 civarı uyuyoruz eşimle eşimin tlfonu çaldı bende eşimi uyandırdım gizli numara diye bir bayan eşime aşkım nbr diyor eşimde sen kimsin dedi uykulu oda ben meryem aşkım unuttunmu dün gece beraberdik içki içtik otelde eşimde telefonu bana verdine diyo bu ya manyakmıdır nedir dedi
bende dinleim biraz ne diyor diye aşkım niye konuşmuyorsun diyor anladım karın yanında ondan konuşamıyorsun şok oldum anlatamam sonra kapattım bende tlfonu gizli numaralara da kapadım peşinden ama sabah bizdeki şaşkınlığı eşimde şüphe etmedim çünkü bayanın dediği gece yanımdaydı eşim haa kimin yaptığına gelince tam olarak emin değiliz ama kaynımın sevdiği kız kayınvalidemler onu istemiyorlar iyi ayakdeğil çünkü hem başkasıyla nişanlı hemde kaynıma beni kaçır diyor kayınvalidemlerde istemiyorlar kızı aynı anda 2 kişiyi bir arada idare ediyor hemde nişanlı başkasına diye biz ondan şüphelendik çünkü bazı olaylar olmuştu onlarla o gecesi arandı eşim neyse çok uzattım gizli aramaya kapattık hallettik :lepi: eşimede sonsuz güveniyorum ama şimdilik:jeyyar:

bağli bulundugunuz gsm operatorunun musteri hizmetlerini arayın ve gizli nolardan telefon almak istemediginizi belirtin
bunun için bir kod var onu yazıyorsunuz işlem halloluyor
gizli nolar size asla ulaşamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…