Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gele de bomber spreyyyyyyy

güya benimki 85 ama 85 gibi hiç durmuyorlar.. senin alt kısım daha az olduğu için benimkinden büyük gözüküyordur

İkimizinde alt üst farkı 11cm canım aynı yani cup ölçümüz sırt ölçümüz farklı:) 10cm büyütsek iyi olur

Son düzenleme:
Hayır,göğüsleri 85-90-100 olanlardan bahsediyorum bahsetmeyede devam edicem kusura bakmasınlar ama burası göğüs büyütme topici ego tatmin etme topici değil

hangı konuya yazacagımızı sana mı soracagız.ınsanlar burda meraklarını gıderıyorr egolarını tatmın etmıyorlar.buyutmek ıstıyoruz ne var bunda 85 yetmıyodur belkı buyuklugun olcusune sen mı karar verıyorsun.

Son düzenleme:

Tabı canım haklısın haklısın sen , küçük göğüslü olmak nasıl bir duygu o merağını gideriyorsun sanırım burda dolanarak

Kızım hadi git başka kapıya ayyyyy sen ne kadar harikasııın göğüslerinde 90mışşş taş gibisindir sen şimdi çokta güzelsindir herkes hayran hayran bakıyordurrrr mükemmel insan seniii slikon taktırcakmışta doktor gerek yok demiş kızlar duydunuz muuuu😄😄😄😄😄 küçük göğüslülerin olduğu bi konuya gelip bu şekilde konuşamazsın egonu tatmin etti dimi iltifatlarım canım benim ya yazık burdan iltifat duymaya egosunu tatmin etmeye ihtiyacın var demekki keşke açık açık söyleseydin kızlar çok ihtiyacım var çok açım azcık bana iltifat edin egom tavan yapsın deseydin biz yapardık be canım :))))))))))))))) inek memeli dizine kadar insin memelerin haketmişsin

Tabı canım haklısın haklısın sen , küçük göğüslü olmak nasıl bir duygu o merağını gideriyorsun sanırım burda dolanarak

ya burda arkadslar bı spray sormuss ve onun hakkında konusyoruzz.sen gıt kendı topıgınde buyut ozman memelerını rahatsız olduysan

ya burda arkadslar bı spray sormuss ve onun hakkında konusyoruzz.sen gıt kendı topıgınde buyut ozman memelerını rahatsız olduysan

Göğüslerin sarkıksa bunun için ayrıca göğüs bakımı diye bir konu var buraya gelip doktor slikona ihtiyacım olmadığını gayet fit olduklarını söyledi dersen tepki çekersin

Polemiğe girmeyiniz.

Wowo arkadaşımız da ceza almış fakat bilmem farkında mısınız, bu başlıklara gelip benim 'göğsüm iyi yaa' '90 bedenim' diyenler ne kadar çoğaldı? Bizi de anlayın bunları okumak için gelmiyoruz bu başlıklara, arkadaş wowonun söylediği her şeyi haketmiş...

gogus buyutme topıgıne 85 ve ustu gelmesın ,yok kılo verme konusuna 80 kılonnun altndakıler gelmesın neyın kafası bu

gogus buyutme topıgıne 85 ve ustu gelmesın ,yok kılo verme konusuna 80 kılonnun altndakıler gelmesın neyın kafası bu

Sen de büyütmek istiyor olabilirsin anlarım ama o zaman göğsüm büyük vs deme kalkıp bi de kıza fındık kadar memen var demişsin
sütyen takınca ideal falan benimkisi dmıştın demek ki boyutları iyi
Demek ki bu başlıkta işin yok canım güle güle

spreyın ıcerıgını sıtesınden okursanız sarkık goguslerı dıklestırmekk gecıcıde olsaa. ıkıncı olarak kucuk goguslerı buyutmek

gayet kıbar bı sekılde yazdığım halde arkadsının mesajına karşılık onu yazdım bendikkatli okuyun bence.

Türkiyenin en iyi üniversitesinde okuyan zekasını kanıtlamasına gerek olmayan birinin beynine laf edenler kendi IQ larını bir ölçtürsün bence,göğüs Allahın yarattığı birşey onla hava atamazsın ama ben çalışıp emek harcayıp elde ettiğim okulumun havasını atarım çalışmışım emek vermişim karşılığını almışım bazılarıda kendi elinde olmayan göğüsleriyle hava atıyor yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…