Gel bebişim göbişime gel.......

mrb kızlar dün hamileliğim boyunca yaşadığım en kötü gündü.okulda nöbetçiyken çocuklar birden birekavga etmeye başladılar ve ben aralarında kaldım bir tanesi çok feci bir şekilde karnıma çarptı ve o an kısa sürelibayılmışım uyandığımda başımda birsürü hemşire vardı.ve ben yaklaşık 4 saat kustum öyle kötüydü ki mafoldumben sonra bebeğimin iyi olduğunu söylediler.ben artık benimle değildir diye düşünmüştüm.ama çokşükür iyiymiş mafoldumben dün gece hiç uyumadım.hep elimkarnımın üzerindeydi.

ah canım benim geçmiş olsun
allah beterinden saklasın
bebeğin seninleye daha fazla üzme kendini
ve daha dikkatli ol öyle kavgadan falan uzak dur
lütfen canım benim kıyamam sana

ah canım benim geçmiş olsun
allah beterinden saklasın
bebeğin seninleye daha fazla üzme kendini
ve daha dikkatli ol öyle kavgadan falan uzak dur
lütfen canım benim kıyamam sana

ömrümden ömür gitti dünden beri.hala eşime anlatmadım çünkü kendimi çok kötü hissediyorum ben iyi bir anne olamaycağım sanırım daha küçücük bir meleği bile sakınıp koruyamadım.ya bişey olsaydı diye düşünmekten vazgeçemiyorum

ömrümden ömür gitti dünden beri.hala eşime anlatmadım çünkü kendimi çok kötü hissediyorum ben iyi bir anne olamaycağım sanırım daha küçücük bir meleği bile sakınıp koruyamadım.ya bişey olsaydı diye düşünmekten vazgeçemiyorum

canım benim sakın öyle düşünme
ne demek iyi bir anne olamayacağım
bugüne kadar senmi hiçmi düşmedin
hiçmi biyerini acıtmadın
annen iyi bi anne değilmiydi
böyle düşünme ne kendini nede bebişini üz
keşke olmasaydı ama oldu işte
kendini hadi bişey olsaydı diye suçlamak yerine şükürler olsun olmamış de
ve diklkat et lütfen canım ok:1hug:

kızlar bu ayda bitti benim için
hasta olmadım ama günüm geçti diye test yaptım negatif
zaten biliyodum ama merak işte:))

bu ay hasta olur olmaz zaten doktora gidicem
ve bunun yanında tavşancıl otunu çok duyuyorum şu günlerde ona başlıcam
ayrıca bal+tarçın+çörekotu
bakalım nolcak
benim maraton başladı
he bide preseed gelcek zaten bide ona başladımmı oldu bu iş inşallah:)))

su preseed cok işe yarıyor herkeste
ınş gene vesılen olur tatlım
vede ınş hamılesındır
belkı gec dollenmedır

mrb kızlar dün hamileliğim boyunca yaşadığım en kötü gündü.okulda nöbetçiyken çocuklar birden birekavga etmeye başladılar ve ben aralarında kaldım bir tanesi çok feci bir şekilde karnıma çarptı ve o an kısa sürelibayılmışım uyandığımda başımda birsürü hemşire vardı.ve ben yaklaşık 4 saat kustum öyle kötüydü ki mafoldumben sonra bebeğimin iyi olduğunu söylediler.ben artık benimle değildir diye düşünmüştüm.ama çokşükür iyiymiş mafoldumben dün gece hiç uyumadım.hep elimkarnımın üzerindeydi.

ay cok gecmıs olsun
cok uzuldum ama
allha sukurler olsun ıı miş melegn maşşşşşşşşşşşşşşş

ha iyi bari esra bişi yokmuş
bende çok kötü bişi oldu zannettim
stres yapma canım
benim görümcemin kızıda tüpe başladı dün iğneleri olmaya başladı

su preseed cok işe yarıyor herkeste
ınş gene vesılen olur tatlım
vede ınş hamılesındır
belkı gec dollenmedır

valla bende yarıo önce rabbim tabi sonra preseed vesilem oldu hayırlısı bakalım
yok balım ne hamilesi değilimde olamadım işte düzenim bozuldu
inşallah olurum

gorumcenın kızzı nıe basladı tupesorunu ney bırde nerde yaptırıor
ankaradamı....

canım bu ısler bellı olmaz
ınş yanılırsında
hamıle klaırsın

gorumcenın kızzı nıe basladı tupesorunu ney bırde nerde yaptırıor
ankaradamı....

canım bu ısler bellı olmaz
ınş yanılırsında
hamıle klaırsın

canım istanbulda yaptırıo
adını bende bilmiom
söyledide unuttun valla

valla canım hamile kalırmıyım bilmiyorum ama
rabbimden tek istediğim
sağlıklı bi hamilelik

sonunda hasta oldum kızlar:))
yarın doktora gidicem
bal tarçın çörekotunada başlıcam bugün
bakaılm bu ay umutluyum ama inşallah olcak:))

ateş ölçmeyede başlıcam bugün geçti ama yarın bakalım hayırlısı

sonunda hasta oldum kızlar:))
yarın doktora gidicem
bal tarçın çörekotunada başlıcam bugün
bakaılm bu ay umutluyum ama inşallah olcak:))

İnşallah canım... yarın doktordan gelince bize yaz...vereliniortak

İnşallah canım... yarın doktordan gelince bize yaz...vereliniortak

yazarım canım yazmammı:)))
zaten doktor bişi yazmazsa bile kendim aspirinle folikasite başlıcam
bakalım hayırlsı umutluyuuuuuuummm:eek:

ommancım inşallah bu ay tutar cnm. Coraspirin mi atıcaksın. Hamgi dozunda, günde kaç tane ve kaç gün kullanacaksın canım. Ben de kullanmayı düşünüorum da. Doktor demedi ama kullansam bi sakıncası olmaz heral. 1 ay kullansam yararı ya da zararı olur mu? Geblikte bıraksam diorum. Ya da daha fazla mı kullansam! Gebelikte kullananlar var mı? Yardımcı olursan sevinirim cnm..

ommancım inşallah bu ay tutar cnm. Coraspirin mi atıcaksın. Hamgi dozunda, günde kaç tane ve kaç gün kullanacaksın canım. Ben de kullanmayı düşünüorum da. Doktor demedi ama kullansam bi sakıncası olmaz heral. 1 ay kullansam yararı ya da zararı olur mu? Geblikte bıraksam diorum. Ya da daha fazla mı kullansam! Gebelikte kullananlar var mı? Yardımcı olursan sevinirim cnm..

inşallah tutar canım benim
valla normal bebek aspirini kullancam canım yada colasprin
normalde bu ilaçları kanda pıhtılaşma olanlar kullanıyo yani benim gibi
bir çok kullanan var
ama kan pıhtılaşması olmayıpta kullananlarda var
aspirin yumurtalık etrafındaki kanı sulandırıyo ve gebe kalmaya yardımcı oluyo
istersen kullan ben bi doktora soruyum önce ben sana diyim öyle başla istersen
yanlış bişi yapmayalım olurmu kuzu??olumunekankayizsmile

inşallah tutar canım benim
valla normal bebek aspirini kullancam canım yada colasprin
normalde bu ilaçları kanda pıhtılaşma olanlar kullanıyo yani benim gibi
bir çok kullanan var
ama kan pıhtılaşması olmayıpta kullananlarda var
aspirin yumurtalık etrafındaki kanı sulandırıyo ve gebe kalmaya yardımcı oluyo
istersen kullan ben bi doktora soruyum önce ben sana diyim öyle başla istersen
yanlış bişi yapmayalım olurmu kuzu??olumunekankayizsmile

tmm cnm saol açıklamaların için ben zate her gün alıorum bebek aspirini. coraspirin kullanım bi de dedim. kan pııhtılaşması var mı yok mu bilmiorum ama en azından gebelik çalışmalarına başlamadan kullanayım diorum. gebekaldımı öğrenirsem bırakım mı acaba ne bilim. ben doktora demicem bişi çünkü araştırmada olmadı. ilk gebeliğim düşük oldu ya 2. si bakalım nası olcak? Gebe kalıcam mı ya da belli de olmaz ya.. sen bi doktora gittinde danıışırsan sevinirim tatlm. Ekim de de beklicem kasımda başlıcam artıkın ben de çalışmalara . İnşallah olur bekletmez bebek beni..

tmm cnm saol açıklamaların için ben zate her gün alıorum bebek aspirini. coraspirin kullanım bi de dedim. kan pııhtılaşması var mı yok mu bilmiorum ama en azından gebelik çalışmalarına başlamadan kullanayım diorum. gebekaldımı öğrenirsem bırakım mı acaba ne bilim. ben doktora demicem bişi çünkü araştırmada olmadı. ilk gebeliğim düşük oldu ya 2. si bakalım nası olcak? Gebe kalıcam mı ya da belli de olmaz ya.. sen bi doktora gittinde danıışırsan sevinirim tatlm. Ekim de de beklicem kasımda başlıcam artıkın ben de çalışmalara . İnşallah olur bekletmez bebek beni..

tamam canım yarın dokyora gidip haber veririm sana
sen neden bekliyosun çalışmalar için anlamadım
benim 2 tane düşüğüm oldu birincisi boş gebelik 2.kürtajolmak zorunda kaldım ikisindede beklemedim doktorda sen bilirsin dedi
yani heleki boş gebelikte rahmi sarscak bişi olmadığı için bekleme dedi
kürtajdad bir ay bekledim sadece ??
ama sen kendin istiosan tabiki olabilir:emir_bebek:

ommancım ben doktorun dedine bağlı kalmak istedim. Nedenini sormadım çok ama 3 ay dedi. Daha i i olur beklemen dedi. Bi sorunum yok . Düşkten sonra ilk reglimi bitirdim 2. si de 1 hafta sonra falan. İşte 3. de başlıcam yane. Aslında bana tam anlamıyla 3 kere regl ol dedi. 3. le başla çalışmalara dedi. Regl aralıklaarımla 4 ay bile olsa 3. regl dedi işte. Ben kısaca 3 ay diorum. Bu arralar da yumurtlama daım sanırım. Reglimde bi düzensizlik olmıcanı düşünüorum. Daha önce de öledi. Ayrıca ben de pco vardı artıkın yok o da soğan kürlerimi de çalışmalar başlamadan bitiricem. Şöe 1 ay falan coraspirin atıp rahat bi şekilde başlım diorum çalışmalara hayırlısılan.

Dua et olur mu? Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne olmayı. Sen de ilk çocuğun olcaktı di mi tatlım?

X