Gecmis gunahlarin affı icin buyrun hep birlikte tövbe "Estağfurullah"

Tevhid okuma şekli ile mi dua edeceğiz yoksa , sadece LA İLAHE İLLALLAH soylerek mı 2200 adet okuayacagız bır kısıye? birde @tkglcn listeyi olduğu gibi almışssın biz yeni katılmıştık bir önceki uygulama için, sırası gelen arkadaşı 1. sıraya yazman devam etmen daha hayırlı olurdu..haksızlık olmasın..@tkglcn Hannaz Hannaz

Selam ..Allah razı olsun hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa
Selam herkese..Ben son arkadaşa okumustum ama yazamamıstım nete bildirip...Benım yerıme de mı okudunuz acaba ? Hakkkınızı helal edin emi... Okuyan herkesten Allah razı olsun.Allah ım günahlarımızı affetsın ınsallah
Ben okudum cnm yerine.Amin cumlemzden

canim listemiz hayirli olsun insallah.
yine bu forumdan 2 yildir tevhid yapan bi arkadas asagidaki bilgileri paylasmis.
dikkatimi cekti bende sizinle paylasmak istedim.
Allahin izniyle ben bu sekilde cekicem mahsuru yoksa.

TEVHİD OKUMA ŞEKLİ:
1- Bir kere Euzu Besmele söyledikten sonra 100 kere Tevbe Estağfurullah söylemek. (İsterseniz Estağfirullah el azim diyebilirsiniz)

2- (Besmele söylemeden) Peygamberimize en az 132 defa Salat-ı Şerife söylemek. (Kısa ya da uzun farketmez.Hangisi kolayınıza geliyorsa.Daha fazla sayıda da söyleyebilirsiniz. Sayı sınırı yok.)

Neden mi? 132 ebced hesabında Ahmed ismi çıkmaktadır. Ahmed ismi de Peygamber Efendimizin, Peygamberler ve melekler arasındaki ismidir.

3- Salat-ı Şerifeleri söyleyip bitirdikten sonra 11 İhlas ve 1 Fatiha(İhlas surelerinin başlarında mutlaka besmele okuyunuz.Fatiha da dahil) okuyup;
“Allah’ım okuduğum surelerin ve salavatların sevabını; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) mübarek ruhuna, ehl-i beytine, ashabına, yüce âlisine, salih kullara, Hızır (a.s) ve sevdiği Evliyalara, himmet eden sultanlara,ders veren hocalarımıza, onların hocalarına ve üveyslere hediye ettim. Âmin.” denilecek.

4- Bir Euzu besmele çekilip en az 100 kere “La İlahe İllallah” söylenecek.(Fazla sayıda okuyabilirsiniz)
CANIM BİZ HATM-İ TEHLİL YAPACAĞIZ.TEVHİD HATMİ O NEDENLE BU ADIMLAR ŞART DEĞİL.NİYETLENEREK İHLASLA(İNANÇLA) BESMELEMİZİ ÇEKİP OKUYABİLİRİZ.YİNE DE DİLEYENLER BU ŞEKİLDE OKUYABİLİRLER.
Tevhid okuma şekli ile mi dua edeceğiz yoksa , sadece LA İLAHE İLLALLAH soylerek mı 2200 adet okuayacagız bır kısıye? birde @tkglcn listeyi olduğu gibi almışssın biz yeni katılmıştık bir önceki uygulama için, sırası gelen arkadaşı 1. sıraya yazman devam etmen daha hayırlı olurdu..haksızlık olmasın..@tkglcn Hannaz Hannaz
LA İLAHE İLLALLAH (TEVHİD HATMİ )YAPACAĞIZ DİLEYENLER ARKADAŞIMIZIN YAZDIĞI ADIMLARI DA UYGULAYARAK OKUMAYA GEÇEBİLİR

TAM ANLAMADIM BTANEM DEMEK İSTEDİĞİNİ.YENİ GELENLERİ BAŞA MI ALALIM DİYORSUN.EĞER ÖYLEYSE YNE HAKKA GİRMİŞ OLURUZ ÇÜNKÜ LİSTEDE Kİ ESKİ ARKADAŞLAR DA HATM-İ TEHLİL İ BEKLİYORLARDI.:110:

TAM ANLAMADIM BTANEM DEMEK İSTEDİĞİNİ.YENİ GELENLERİ BAŞA MI ALALIM DİYORSUN.EĞER ÖYLEYSE YNE HAKKA GİRMİŞ OLURUZ ÇÜNKÜ LİSTEDE Kİ ESKİ ARKADAŞLAR DA HATM-İ TEHLİL İ BEKLİYORLARDI.:110:
nasilsa herkes icin okumayacakmiyiz neden basi sonu hesap ediyoruzki ? kisi basi 2200 degilmi ? herkese okuncak oyle degilmi ?

TOPLAMDA 70.000 KELİME-İ TEVHİD
(LA İLAHE İLLALLAH) ÇEKECEĞİZ.OKUMA SÜRESİ 2 GÜN.2 GÜNDE BİR SIRADA Kİ ARKADAŞA GEÇİLECEKTİR.
GÜNAHLARIN AFFI VE DUALARIN KABULÜ İÇİN EN HAYIRLI ZİKİR KELİME-İ TEVHİD DİR.KELİME-İ TEVHİD CENNETİN ANAHTARIDIR...

Rabbim inananlara beraberdir.

DUASI OKUNACAK ARKADAŞ : M meleek9090
LİSTE KAPANIŞ TARİHİ :
13.02.2016
KİŞİ BAŞINA OKUMA:2.200 (LA İLAHE İLLALLAH)

LİSTEMIZ;;;
1- M meleek9090 (MELEK) -
2- Hannaz Hannaz -
3- hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa (DENIZ) -
4- tubatesbih tubatesbih (TUĞBA) -
5- @DeryaLi (DERYA) -
6- SAliOsmanF SAliOsmanF (FEYZA) -
7- Z zencefiltarcin (EMİNE) -
8- I Irmak-986 (YASEMİN) -
9- H hedak (EDA) -
10- H hmtsyma (ŞEYMA) -
11- ariyana ariyana (NUR ) -
12- Senfonim Senfonim (ZEYNEP) -
13- Sealand Sealand (SEDA) -
14- gulbera gulbera (YASEMİN) -

15- @tkglcn (GÜLCAN) -(OKUNDU)
16- T toprak89 (FATMA) -
17- @rude girl (GİZEM) -
18- @melegim66 (MELTEM) -
19- MorbidAngell MorbidAngell (KADRİYE) -
20- masalolsunnn masalolsunnn (ÖZGE) -
21- @Ecrin ensar bebek (ELİF) -
22- @Fsanft (TUĞÇE) -
23- talena talena (ÖZGE) -
24- M mrym99 (MERYEM) -
25- bal10cukk bal10cukk (TUĞÇE) -
26- Selenofil Selenofil (HAZAL) -
27- K kartanem2 (SULTAN) -
28- @msgulerr (MÜRŞİDE) -
29- evTik evTik (BURCU) -
30- mycherie mycherie (CANAN) -
31- esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (SEMA) -
32- U UCUBIRARADA -

KİŞİ BAŞI OKUMA SAYIMIZ:2.200
ALLAH'IN İZNİYLE SIRADA Kİ ARKADAŞIMIZA NİYETLENEREK OKUMALARIMIZA BAŞLAYACAĞIZ.BUGÜN İTİBARİYLE LİSTE ALIMA KAPANACAKTIR.OKUMALAR YARIN BAŞLAYACAK.DİLEYENLER BUGÜNDEN BAŞLAYABİLİRLER...
canım M meleek9090 için okudum

nasilsa herkes icin okumayacakmiyiz neden basi sonu hesap ediyoruzki ? kisi basi 2200 degilmi ? herkese okuncak oyle degilmi ?
evet öyle btanem.liste tamamlandığında zaten herkes 70.000 adet okumuş olacak.bu yüzden nyetlenirken başta kendimz olmak üzere sırada ki arkadaşa nyetleneceğiz.

evet öyle btanem.liste tamamlandığında zaten herkes 70.000 adet okumuş olacak.bu yüzden nyetlenirken başta kendimz olmak üzere sırada ki arkadaşa nyetleneceğiz.
ayy ne guzel bu liste cok heyecan verici ben okumaya basladim :) :) 70 000 okuyacaz sonunda tamaminda ne guzel Allah kabul etsin INSALLAHHHHH En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

(LA İLAHE İLLALLAH) ÇEKECEĞİZ.OKUMA SÜRESİ 2 GÜN.2 GÜNDE BİR SIRADA Kİ ARKADAŞA GEÇİLECEKTİR.
GÜNAHLARIN AFFI VE DUALARIN KABULÜ İÇİN EN HAYIRLI ZİKİR KELİME-İ TEVHİD DİR.KELİME-İ TEVHİD CENNETİN ANAHTARIDIR...

LİSTE KAPANIŞ TARİHİ :
13.02.2016

LİSTEMIZ;;;
1- M meleek9090 (MELEK) -
2- talena talena (ÖZGE) -
3- hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa (DENIZ) -
4- tubatesbih tubatesbih (TUĞBA) -
5- @DeryaLi (DERYA) -
6- SAliOsmanF SAliOsmanF (FEYZA) -
7- Z zencefiltarcin (EMİNE) -
(OKUNDU)
8- I Irmak-986 (YASEMİN) -
9- H hedak (EDA) -
10- H hmtsyma (ŞEYMA) -
11- ariyana ariyana (NUR ) -
12- Senfonim Senfonim (ZEYNEP) -
13- Sealand Sealand (SEDA) -
14- gulbera gulbera (YASEMİN) -
15- @tkglcn (GÜLCAN) -
(OKUNDU)
16- T toprak89 (FATMA) -
17- @rude girl (GİZEM) -
18- @melegim66 (MELTEM) -
(OKUNDU)
19- MorbidAngell MorbidAngell (KADRİYE) -
20- masalolsunnn masalolsunnn (ÖZGE) -
21- @Ecrin ensar bebek (ELİF) -
22- @Fsanft (TUĞÇE) -
23- M mrym99 (MERYEM) -
24- bal10cukk bal10cukk (TUĞÇE) -
25- Selenofil Selenofil (HAZAL) -
26- K kartanem2 (SULTAN) -
27-@msgulerr (MÜRŞİDE) -
28- evTik evTik (BURCU) -
29- mycherie mycherie (CANAN) -
30- esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (SEMA) -
31- U UCUBIRARADA -
32- Hannaz Hannaz

ALLAH'IN İZNİYLE SIRADA Kİ ARKADAŞIMIZA NİYETLENEREK OKUMALARIMIZA BAŞLAYACAĞIZ.BUGÜN İTİBARİYLE LİSTE ALIMA KAPANACAKTIR.OKUMALAR YARIN BAŞLAYACAK.DİLEYENLER BUGÜNDEN BAŞLAYABİLİRLER...

Son düzenleyen: Moderatör:
@tkglcn cnm ben şimdi ilk 2yi okudum 3.yü de okuyacağım,günü geldiğinde mi bildireyim karışıklık olmasın dersen yoksa topluca alıp bitirdiğimde mi yazayım
Btanem günü gelince bildirirsen çok daha iyi olur.kafam karışmaz en azndan 3 ünü okundu olarak not ediyorum smdi cnm.otekilerini öyle yaparz.

LİSTE KAPANIŞ TARİHİ : 13.02.2016

LİSTEMIZ;;;
1- M meleek9090 (
MELEK) ------------------(
2-
talena talena (ÖZGE) ---------------------------(
3- hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa (DENIZ) -----------(
4- tubatesbih tubatesbih (
TUĞBA) --------------------(
5- @DeryaLi (
DERYA) -----------------------(
6- SAliOsmanF SAliOsmanF (
FEYZA) ------------------(
7- Z zencefiltarcin (
EMİNE) -------------------(OKUNDU)
8- I Irmak-986 (
YASEMİN) ----------------(
9- H hedak (
EDA) -----------------------------(
10- H hmtsyma (
ŞEYMA) -------------------(
11- ariyana ariyana (
NUR ) -------------------------(
12- Senfonim Senfonim (
ZEYNEP) ------------------(
13- Sealand Sealand (
SEDA) ------------------------(
14- gulbera gulbera (
YASEMİN) -------------------(
15- @tkglcn (
GÜLCAN)-----------------------(OKUNDU)
16- T toprak89 (
FATMA) --------------------(
17- @rude girl (
GİZEM) ---------------------(
18- @melegim66 (
MELTEM) ---------------(OKUNDU)
19- MorbidAngell MorbidAngell (
KADRİYE)------------(
20- masalolsunnn masalolsunnn (
ÖZGE)----------------(
21- @Ecrin ensar bebek (
ELİF) -------------(
22- @Fsanft (
TUĞÇE) ------------------------(
23-
M mrym99 (MERYEM) -------------------(
24- bal10cukk bal10cukk (TUĞÇE) --------------------(
25- Selenofil Selenofil (HAZAL) -------------------------(
26- K kartanem2 (SULTAN) -----------------(
27-@msgulerr (MÜRŞİDE) -----------------(
28- evTik evTik (BURCU) -------------------------(OKUNDU)
29- mycherie mycherie (CANAN) --------------------(
30- esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (SEMA) --------------(
31- U UCUBIRARADA ------------------------(
32- Hannaz Hannaz ----------------------------------(

X