Geçmeyen tek taraflı baş ağrısı

Pufalo

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
209
69
34
Öncelikle sağlık problemi yaşayan herkese acil şifalar diliyorum. Benim sorunum yaklaşık bir buçuk aydır başımın sağ tarafında geçmeyen bir ağrı, baskı ve basınç hissi var , boynumda ağrıyor ama sadece sağ taraf sanki zor konuşuyormusum gibi hissediyorum dengenin kaybedecek gibi hissediyorum ve zaman zaman sağ kolum uyuşuyor nörolojiye gittim Mr çekildi sağ mastoid kanalında yoğun sıvı olduğu çıktı geçen sene de buna benzer bir ağırlık hissi ve ağrı çekmiştim yine Mr çekilmişti ve yine mastoidle ilgili olan şey çıkmıştı KBB ye gittim ve çocukken geçirdiğim bir hastalığın (orta kulak iltihabı) orda sıvı bıraktığını herhangi akut bir durum olmadığını söyledi. Ama benim başımın sağ tarafı bana inanılmaz derecede sıkıntı veriyor hayatım alt üst oldu sürekli tek taraflı baş ağrısı ile yaşıyorum konuşurken daha da zorluyor boyun Mr ım çekildi sonuçlar 2 ağustosta çıkacak çok endişeliyim bir hastalık çıkacak diye bu tarz tek taraflı ağrı çeken var mı psikolojim cidden alt üst oldu geçen sene buna benzer sıkıntılar yaşadığımda gece uyuyabiliyordum bu sene bu ağrı beni uyutmuyor depresyon ilaçları kullanıyorum onlar bile ağrıyı geçirmiyor kendimi çok çaresiz hissediyorum :KK43:

çok geçmiş olsun.
benimde tek taraflı baş ağrım var ama benimki migren.
öyle olsa teşhisi konulurdu sanıyorum.
umarım sonuçlarıniz temiz gelir.
tekrar çok geçmiş olsun

bu arada vertigo rahatsızlığını bir araştırın.
bu ihtimal üzerinde duruldu mu?
sonuclarinizi aldığınızda daha net anlaşılır durum.
umarım tedavisini olur sağlığınıza kavusursunuz.

bu arada vertigo rahatsızlığını bir araştırın.
bu ihtimal üzerinde duruldu mu?
sonuclarinizi aldığınızda daha net anlaşılır durum.
umarım tedavisini olur sağlığınıza kavusursunuz.
Çok teşekkür ederim, nöroloji doktorum tüm muayenelerimi yaptı, herhangi bir sorun olmadığını söylüyor, migrende değil çünkü benimki hiç geçmiyor sürekli ağrım var ,size de çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim, nöroloji doktorum tüm muayenelerimi yaptı, herhangi bir sorun olmadığını söylüyor, migrende değil çünkü benimki hiç geçmiyor sürekli ağrım var ,size de çok geçmiş olsun
çok teşekkür ederim.
acil şifalar dilerim.
en kısa zamanda sağlığınıza kavusursunuz inşallah.
herşeyin başı sağlık.
sağlığın başıda stresten geçiyor aslında .
satres ten uzak durun.kafeinden az tuketin.
tv bilgisayar telefonla az vakit geçirin mümkün olduğunca.
temiz havaya çıkın bitki çayları için.
güzel sakin dinledirici müzikler dinleyin.
düzenli uyuyun.ve uykusuz kalmayın.
belki kendiliğinden geçer:))
tekrar geçmiş olsun.

X