Geceleri uyuyabiliyor musunuz?

ay canlarım hepimizin derdi de aynı biz böyle ne yapacağız ben sabah ezanı okunuyordu hala uyanıktım bende sinirden ağlıyorum eşimde nolur ağlama bak oglumuzda orda ağlar diyor onu sitrese sokma diyor

birde ben mide yanmalarindan cok sikayetciyim arkadaslar ya 36. hafta sonunda bebek asagi iniyormus gecer deniliyor ama ben geceleri wc haricinde mide yanmasi ile ugrasiyorum acayip susuyorum geceleri wc ye kalkiyorum bosalttigimin iki uc kati siviyi su meyva suyu ne varsa tepeme dikip geri yataga giriyorum tam dalmisimki dogal olarak o kadar sividan sonra yine wc ye...!!!!!!
midemin yanmasi cocugun tepinmesi gerilmesi cabasi
birde gece kalkinca her seferinde birsey atistiriyorum illaki meyve cikolata kek vs... ne varsa ya sizdede oluyormu boyle
suanda bile midem yaniyor ve karnim ac yesem bir urlu yemesem bir turlu offf
bu arada en cok karpuz yemek hosuma gidiyor...:KK66:)

birde ben mide yanmalarindan cok sikayetciyim arkadaslar ya 36. hafta sonunda bebek asagi iniyormus gecer deniliyor ama ben geceleri wc haricinde mide yanmasi ile ugrasiyorum acayip susuyorum geceleri wc ye kalkiyorum bosalttigimin iki uc kati siviyi su meyva suyu ne varsa tepeme dikip geri yataga giriyorum tam dalmisimki dogal olarak o kadar sividan sonra yine wc ye...!!!!!!
midemin yanmasi cocugun tepinmesi gerilmesi cabasi
birde gece kalkinca her seferinde birsey atistiriyorum illaki meyve cikolata kek vs... ne varsa ya sizdede oluyormu boyle
suanda bile midem yaniyor ve karnim ac yesem bir urlu yemesem bir turlu offf
bu arada en cok karpuz yemek hosuma gidiyor...:KK66:)

canim benim de midem cok yanıyor, asitler sanki azdı da midemi kavuruyor, ağzıma kadar geliyor...reflu denilen meret zaten tüm hamilelerin ortak derdi. sana tavsiyem(doktorum söylemişti de bana) her midenin yanışında 2 yudum süt için... inan beni çok rahatlatıyor...
umarım sana da iyi gelir:) :teselli:

hepimize ALlah kolaylık versin ne deyim. ben de aynıyım, 2 haftadır rahat uyku yok. zaten bu dönemler bebek uyandığında ona bakmak için alıştırma kızlar. yoksa deliksiz uyusak bebeğe kalkmak zor olur. ne kadar onları sevsek de vücut alışık olmadığı için uyanmak kalkmak zor olur. ama bu günlerdeki işkenceler sayaesinde o zamanlar sanki normal bi şey gibi bebek için hemen kalkıvercez. ben 1.5 saat uyuyuorum, gözümü açtığıma bacağımın ağrısıyla uyanıyorum, wc ye gidip biraz dolaşıyorum, sonra yatağa, sonra tekrar 1-1.5 saat uyu kalk. neyse dayanma gücümüz olsun yeter. hepimizin Allah yardımcısı olsun

Dilekcim canım benim yan yatarken bacak arana yastık koy ben bide incecik gogus boslugumun oraya koyuyodum bayagı rahat ettim.Artık zorlasmaya baslamıs seninki de bişey diyeyim mi hamileyken sıcaklar daha az rahatsız ediyo ben suan her gece klima acık ter içinde uyanıyorum sut de feci kokutuyo hayatımda koktugumu bilmem oysa lohusalık cok sıkıntı yapıyo bu sıcaklarda yaa inşallah sen dogum yapana kadar biraz sıcaklar gecer..

evet bende yastik kullaniyorum boyle hamileler icin yapilmis silindir seklinde upuzun boyum kadar neredeyse bi yastik onunla yatiyorum tabii yinede zorlaniyo insan yaa

canim sen kendiligindenmi hamile kaldin yoksa tedaviylemi allahim saglicakl a kucagina almayi nasip etsin inşallah

canim ben kendiligimden hamile kaldim planli, korunmayi biraki birakmaz hamile kaldim cok sükür, allah isteyen herkezi evlat sahibi yapsin insallah sende hamile kalirsin, cok zor bir olaymis hamilelik ama cok cok güzel, ama bundan sonra hamile kalip dogurmak icin kisi secicem bundan sonra kesinlikle kis dogurmam gerek sicaklardan ve tenimin dayaniksizligindan tüm vücudum catir catir catladi fazla kilo almamama ragmen catlaksiz tek kollarim ve yüzüm kaldi ya :1no2:

bu ara 36 haftada mide yanmasi cosa bilir ama sonra inmeye basliyor rahim ve rahatlamaya da basliyor, ben 37 haftayi doldurdum ve su an mide yanmasi kalmadi, tatli yiyecek ve iceceklerden kacinin ve yandigi zaman iki yudum süt icin yardimci oluyor az da olsa :icecream:

kızlaar geçmiş olsun , bende reflü olmadı desem yeridir. yiyeceklerinize çok dikkat etmemelisiniz, yağsız , soğansız yeyin, kızartmadan kesinlikle uzak durun , salçalıdan uzak durun, benbunlardan uzak kalınca, hiçbir yanma kalmadı

ahh ahh kramplar bacak ve kalça ağrısı ve mide yanması da olunca bu sıcaklarda uyumak ne mümkün :KK43:

yahu bu gece uyanmalari bende aliskanlik yapti :) ben avusturya viyanada yasiyorum bu gece bura soguk ne güzel midem de yanmiyor bi yerim de agrimiyor ama iki saat uyudum uyandim bidahada uyumak ne mümkün!!! sebebim yok yani uyanmaya ne sinir bi durum yaa :)

kafamçokkarıştı dün sabaha karşı baldırıma giren krampla uyandım, gözümden yaş geldi:KK43: şimdi yatacam hafiften sızlıyor baldırım tekrar olcak diye uyumaya korkuyorum yaaa:1shok:

Bende uyuyorum ama o kadar tetikte yatiyorumki evde dolap çitlasa gözümü açiyorum dönerken işkence oluyor zaten hele eşim gece gelip yanima yattiysa üzerinden yuvarlanmak istiyorum valla kendimi kaldirmadan ama sabah kalktiğimda da uykumu almiş gibi kalkiyorum tuhaf yani belki gündüz uyumamdan kaynaklaniyordur ama öyle bi uyku hayatim olmuşki sanki bebişle yaşiyorum gece uyku yok gündüz arada kestirmeler yetiyor allahim aliştiriyor bizi bide gelseler kollarimiza bir an önce

sıcak olmadığı zamanlarda uyuyabiliyorum ama sürekli yan yatmaktan kemiklerim ağırıyo valla.kalçam uyuşuyor resmen.dönmek de zorlaştı artık.ama olsun bebişlerimiz için değer.

Kızlar dün gece öyle bi ağrım olduki anlatamam, kasıklarımdan böyle yukarıya doğru bıcak saplanmış gibi ağrılarım oldu, sonra birde sanki bebek böyle doğuyormuş gibi aşağıya baskı yaptı, kıvrandım durdum yatakta, bu yüzden gece uyku yüzü göremedim,sabaha karşı dalmışım, birde size bişey soracağım benim göbeğim cok gerildi öyle gerildi ki artık acımaya başladı allaha şükür hiç catlak yok göbeğimde her gün bepanten sürüyorum düzenli olarak onunda faydası var sanırım,Batlayacak Bomba gibiyim vallatatlicadiarzu

X