Gece yatmadan Yusuf suresi okumak

Sevdam-o

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2019
238
77
Dogru yeremi konu açtım bilmiyorum ama bunu baya aradım bir tanıdıktan duymuştum. Başlıkta olduğu gibi. Yusuf suresi okuyup yatınca evlenceğin insani rüyanda görürmüşün. Deneyen varmı? Veya böyle birşey duymus olan?

Denemedim duymadım. Olsada Herkes göremez diye düşünüyorum. Böyle şeylere kendini çok bağlama. Duanın gücüne çok inanırım. Bazen bu gibi konular özellikle herkesin duyması sağlanırki insanlar okuyup yattığında ve göremediğinde dinden soğuması için. Her insan herşeyi kaldıramaz. Rabbim kimine gösterir kimine ise özellikle göstermez o kişi bildiği zaman belki çok yanlış haraket edecek zaten evlenecğim insan diye. Dua ya sığın ama bu gibi şeylere inanma.

Benim sorunum görme zaten kolay kolay birsey göremem hatta az rüya gören insanım ben. istihare yaptıgımda görüyorum ama gördügümü hatırlayamıyorum.

İstihare yaptığın saatleri değiştir. Örnek: Gece üçte yatmadan önce yapıyorsan onu değiştir. Daha erken yap. Sabah kalkar kalmaz gördüğünü hatırlamaya çalış. Göreceğine inanarak yap.

İstihare geleceği görmek için değildir. Niyetin Farklı gibi geldi bana. İstihare hayır mı şermi diye bakarsın. Olacakmı olmayacakmı diye değil.
Niyetim farkli degil gelecektende haber beklemiyorum.. tek iyimi kötümü onu bilmek istiyorum

Bizim oturdugunuz mahallede bir hoca vardı
Kızına gelen görücü erkeklere istihareye yatarmis hayirli mi hayırsız mi evlilik olur mu gibilerinden
Bu böyle 4 sene kadar sürdü sanırım,
Her gelene istihareye yatıp olumsuz iyi görmedim diyordu
En son kız o gelenlerden birine kaçtı evlendi
Çokta mutlu yani
Bazen hoca da olsan goremiyorsun
Belki okuyup yatacaksin ama psikolojik olarak rüyanda istediğin kişiyi göreceksin kafana taktiğin için bilemezsin ki

Aynen canım oda var iste her hocaya güvenilmiyor kiii

Canim eskiden biriledim yanlis anladim af dilesemde olmadi... simdi arkadasim baya yakin davraniyor herkes iyi insan desede iliskide baska oluyorlar arkadasken farkli yakin olmaktanda korkuyorum... ya hayirsizsa benim icin

Yasamadan bilemezsin canim ama arkadas olarak baslamaniz buyuk avantaj olur. Akisina birak kaderinse zaten olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…