Gece yatarken vücudumda birşeyler geziyor?

nurkz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
101
16
21
Aalında 3 4 yıldır var ama ben bizim burda köpek kedu olduğu için ve sürekli köye gittiğim için pire sanıyordum ama öyle değil gece yatağa giriyorum harekete başlıyorlar elimi atsam hiçbirşey yok ısırıyorlar hissediyorum sabah olunca kaşınıyorum ve küçük kırmızı yüvarlak izler bırakıyor sabahlarıda geziyor her yerimde saçlarımın arasında ama göremiyorum çok küçükler sizce doktor randevusu alamıyorum sıra yok? Ve önceden gittiğimde alerji ilacı verdi iyi gelmedi psikolojik olduğunu sanmıyorum hastalık ama ne hastalığı?

Eklentiler

• IMG_20240713_140320.jpeg
    IMG_20240713_140320.jpeg
    161,9 KB · Görüntüleme: 115
Doktor ne yapacak haşereye? İlaçlatın evinizi, bütün giysileri ve nevresimleri de yüksek derecede yıkayın.
Haşere olduğumu sanmiyorum yıkadım ve sürekli değiştiriyorum banyo vs hep yapıyorum yok yani çözemedim.

Isırıyorlar, izler var diyorsunuz. Minik görünmez periler gelip ısırmıyordur herhalde. Ya tahtakurusudur ya piredir bişeydir yani.
Eğrr yaşayan varsa yazar yani pire değil tahtakurusu değil ben göremiyorum vücudmda kıldan küçükler.

Aalında 3 4 yıldır var ama ben bizim burda köpek kedu olduğu için ve sürekli köye gittiğim için pire sanıyordum ama öyle değil gece yatağa giriyorum harekete başlıyorlar elimi atsam hiçbirşey yok ısırıyorlar hissediyorum sabah olunca kaşınıyorum ve küçük kırmızı yüvarlak izler bırakıyor sabahlarıda geziyor her yerimde saçlarımın arasında ama göremiyorum çok küçükler sizce doktor randevusu alamıyorum sıra yok?

Emin misin böcek gibi bir şey olduğuna?

Ama ben göremiyorum yani vücudumda zıplıyor çok küçük tahtakurusu o kadar küçük mü? Vücudumuzda mikroorganizmalar vaemış zaten öuylede olsbiliyormuş .
Tahtakurusundan bir dönem biz de şüphelendik. İlaçlama firmasıyla görüştüm. Minik ve iyi gizlenir dedi. Özellikle yatakların dikiş izlerine iyice bakın dedi. Tüm yatağın nevresimin aralarına dikişlerine bakın dedi. Tahtkurusuysa kurtulması zor dediler bize. Yuvasını bulmadan tamamen kurtulamazsın

X