Gece olan siddetli sağ kasık ağrısı böyle olan var mı

bef45

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
395
44
Arkadaşlar burada okadar araştırıp okudum ki hiç soruma cevap bulamadım, yumurtlamadan sonra 5-6 gündür sağ kasığım ağrıyor ve özellikle geceleri çok şiddetleniyor ben bunun sebebini çözemedim,acile gittim kist falan varmı diye yoktu, 2 yıldır sebepsiz infertilideden hamile kalamıyorum, daha önce bu şekilde özellikle geceleri artan kasık ağrısı yaşatsn varmı lütfen beni bi aydınlatın

Arkadaşlar burada okadar araştırıp okudum ki hiç soruma cevap bulamadım, yumurtlamadan sonra 5-6 gündür sağ kasığım ağrıyor ve özellikle geceleri çok şiddetleniyor ben bunun sebebini çözemedim,acile gittim kist falan varmı diye yoktu, 2 yıldır sebepsiz infertilideden hamile kalamıyorum, daha önce bu şekilde özellikle geceleri artan kasık ağrısı yaşatsn varmı lütfen beni bi aydınlatın
Apandisit yönünden değerlendirildiniz mi

Ben de böyle bi ağrıdan gittim kadın doğum doktoru sağolsun sadece yumurtalara rahmine bakmakla kalmadı ultrasonda safra keseme böbreklerime kadar baktı taş falan mı var diye . Ama benim çatlamak üzere olan yumurtam vardı yumurtlama ağrısıydı sanırım

Hayır hiç aklıma gelmedi onun belirtileri neler
Karın sağ alt kısmında çok kötü bir ağrı, bulantı-kusma en çok görülen belirtilerindendir. Ancak apandisittir de diyemeyiz tabi ki

Ben de böyle bi ağrıdan gittim kadın doğum doktoru sağolsun sadece yumurtalara rahmine bakmakla kalmadı ultrasonda safra keseme böbreklerime kadar baktı taş falan mı var diye . Ama benim çatlamak üzere olan yumurtam vardı yumurtlama ağrısıydı sanırım
Benim yumurtlama dönemi geçti, dış gebelik falan diyolsr tek tsrsflı ağrı ama korktum açıkçası

Dış gebelik diye şartlandırmayın şiddetli ağrı olayını 2 kimyasal gebeliğimde de yaşadım. Ama yine de dış gebelik ihtimaline karşı beta kontrolü çok çok önemli

Merhaba öğrenebildiniz mi acaba şu an aynı duurmdayim çok şiddetli agrım var dünden beri. Sağ kasigim bıçak sallanıyor gibi iğne batıyor gibi garip bi batma ağrı oluyor. Aralıksız olarak. 2 hafta evvel kist operasyonu olmuştum 2 kıstım vardı içleri boşaltıldı operasyon ile çok korkuyorum canım yanmaya başladı

X