gece kıyafetleri burda

bursasu

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
9.481
2

1 kere giydim yurt dışından gelmiştir çok yeni üstü hiç giyilmedi koyu kırmızı renkte etek diz altıdır,üstü şifon resimlerde parlaklığı belli olmuyor üzerinde çıkmayan kalın simler var 36-38 beden 20 lira

Son düzenleme:

bu kumaş etek kesimi harika kotondan almıştım hamile olduğum için artık içine sığamıyorum 36 beden ve dar kesimli önden yırtmacı var diz altıdır çok yenidir fiyat 15 lira çok kaliteli bir etek

uzun elbise 36 beden ince tam yazlık tiril tiril hiç giymedim çünkü olmadı buda yurtdışından geldi abim getirmişti
fiyat 8 lira

Son düzenleme:

bu da etek ve üst takım gece kıyafeti üstünde pırıltılı çıkmayan simler var 1-2 kere giyildi artık olmuyor ondan satıyorum 36-38 beden her iki bedene de uyar yurt dışından fransadan geldi likralıdır 20 lira

Son düzenleme:

diz üstü siyah gece elbisesi arkadaşlar elbiseler çok güzel ama cep telefonu görüntü kalitesini düşürüyor bunuda 15 liraya satıyorum buda fransadan geldi 36-38 beden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…