Gece gece sinir basti

Ben de gezmeyi çok severim çok da özlüyorum. Ama evde çocuklarımla yalnız olmaya, kafamın rahatlığına alıştım. Yani kimseye gitmiyorum çünkü ben böyle olmasını tercih ediyorum.

-Hayatınıza giren arkadaşlar çok önemli, bence sorun, sizin var gibi görünen arkadaşınız, yani yalnızlığınız..

Tamam işte onu demeye çalışıyorum.benim için sorun değil ben evde zaten çocuklarımla anca günü tamamlıyorum.biyere gitme isteği bile olmuyor.ama sürekli sıkıştırıyor görüşelim edelim.bisey yapaalim bu görüşmeler hep bizde oluyor.sonra dışarda bişey yapmayi denedik ama her defasında yine dönüşte bizdetiz.kocasi hadi bize gidelim deyince zaten öyle bir bakış atıyor kocasına belli ediyor yani.
Halinizden anlamayan arkadaşla hiç görüşmeyin çocuğunu eğliyecek kapı arıyor size ne faydası var açmayın telefonları bi süre sonra vazgeçer toksik arkadaş dese yaa arkadaşım gel otur çocuklar oynasın kafanı dinle diye ne mecburiyetiniz var görüşmeyin olsun bitsin

Demek istediğimi anlamissiniz.cicuklar yaşıt gibi ama sürekli bizde oluyor görüşmeler.arkadas msj atıyor sürekli.bende çok sıkıldığımi yazdım.esime anlattım bunaliyorum sıkılıyorum diye oda biseyler yapalım diyorlarsa dışarda biseyler yapalım dedi.disardada yapsak durum böyle oluyor.hani ciktimda hava aldım diye bişey olmuyor herdefasinda dönüşte aynı şeyleri yasiyorum

Sizin çocuklarınız birbirine arkadaşlık edecek durumda mı demek istemiştim.

Çocuklarınızın yaşı çok küçük değilse , yanınıza atıştırmalık bir şeyler alıp ( evde küçük patates haşlayabilirsiniz , minik tuzlu kurabiyeler yapabilirsiniz , salatalık vs de olur ) çocuklarla parka gidebilirsiniz.

Çocuklarınız birbirine arkadaş olur , nereye gitseler oyuna dahil olmak isteyen olursa arkadaşta edinir. Güzel havalardan faydalanmaya bakın. Evi gün aşırı silip süpüreceğinize çocuklarınızla hava alın daha iyi.

Ben de gezmeyi çok severim çok da özlüyorum. Ama evde çocuklarımla yalnız olmaya, kafamın rahatlığına alıştım. Yani kimseye gitmiyorum çünkü ben böyle olmasını tercih ediyorum.

-Hayatınıza giren arkadaşlar çok önemli, bence sorun, sizin var gibi görünen arkadaşınız, yani yalnızlığınız..
Evet işte var gibi görünüyor ama yok.bende diyorum en iyisi otur evinde.cocuklarinla vakit geçir.

Sizin çocuklarınız birbirine arkadaşlık edecek durumda mı demek istemiştim.

Çocuklarınızın yaşı çok küçük değilse , yanınıza atıştırmalık bir şeyler alıp ( evde küçük patates haşlayabilirsiniz , minik tuzlu kurabiyeler yapabilirsiniz , salatalık vs de olur ) çocuklarla parka gidebilirsiniz.

Çocuklarınız birbirine arkadaş olur , nereye gitseler oyuna dahil olmak isteyen olursa arkadaşta edinir. Güzel havalardan faydalanmaya bakın. Evi gün aşırı silip süpüreceğinize çocuklarınızla hava alın daha iyi.
Çocuklarım ikiz

Eşinizde eve misafir gelsin deyip sıkıştırıyordu sizi yanlış hatırlamıyorsam. Evinizde bahçeli,
sürekli gelmek isteyen oluyordu.
İnsanlara tavrınizı net koyun. Birşeyler yapmak isteyenle dışarıda buluşun, dönüşte size gelinmesin engel olun bir şekilde.
Ayrıca neden evde oturacaksınız, ailece çıkın dışarı, illa birileri mi lazım yanınızda?

Eşinizden eve misafir gelsin deyip sıkıştırıyordu sizi yanlış hatırlamıyorsam. Evinizde bahçeli,.
sürekli gelmek isteyen oluyordu.
İnsanlara tavrınizı net koyun. Birşeyler yapmak isteyenle dışarıda buluşun, dönüşte size gelinmesin engel olun bir şekilde.
Ayrıca neden evde oturacaksınız, ailece çıkın dışarı, illa birileri mi lazım yanınızda?
Evet o benim.baya yol katettim.onceki gibi mangal partileri yok.artik insan girmek istemiyorum o derece oldum

Yo gayet ev oturmasina gitmek işte🤔
Kendisine karsi gosterilen tavira cevap veremiyorsa, herseye evet diyorsa sizlanmasinin bir manasi yok.

Amaç ev oturmasına gitmek değil fark orada.

Durum öyle bir hal almış ki ; anlaşılan konu sahibi çocuklar olmadan 5 dk kafa dağıtmak için arkadaşıyla kafede de buluşsalar , olay dönüşte konu sahibinin evinde oturmaya geçilmesiyle son buluyormuş.

Kadın bu döngüyü kıramıyor.

P Posta treni yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Evet o benim.baya yol katettim.onceki gibi mangal partileri yok.artik insan girmek istemiyorum o derece oldum
Eşinizle yol katettiyseniz, elalem için sıkmayın canınızı o zaman.
Hep kendi gelmek isteyip, arada bir gidildiğinde de rahat ettirmeyen kişiyle ev içinde görüşmem, dışarıda da görüşmem hatta.

Ben sizi çok iyi anladım ama hayat gerçekten kendinize bu kadar stres yapacak kadar uzun değil. Arkadaşınız iyilestinizmi diye mesaj attığında evet iyilestik çok şükür deyin birseyler yapalım dediğinde iyi olur ama günlerdir hastalıktan yorulduk evim darmaduman misafir ağırlayacak durumda değilim sizde birseyler ayarlayalım de ve bunu gerçekten sıraya koy. Bir kere sizdeki bulusuldu diğer seferki programı onlarda yapın ve lütfen çekinmeyin. Mesela size geldiler diğer sefer birseyler yapalim yazdığında iyi olur bizim cocuklarda evde sıkıldı sizde buluşalım bizede değişiklik olsun de emin ol bunun 3. Defası olmayacak. Bazen kendi sınırlarımızı cizemeyip kendin kendimizi yiyoruz ama aslında çözüm o kadar basitti.

Kendi geldiğinde çocuğunu salar ama onun evine gidildiğinde çok kontrolludur
Nasıl bu kadar uzun süre katlandınız anlamadım. Ben direkt azaltırdım görüşmeyi. Misafir ağırlamak çocukla zaten zor bir iş. Önceki ve sonraki temizliği, ikram hazırlaması, hatta masrafı. Resmen sömürülüyorsunuz.

Hayır onu demek istemiyorum.kimseye gitmek gibi bı derdim yok.ama insanlar sürekli sıkıştırıyor ona sinir oluyorum.ben gitmeye kalksam gidecek yer bulamam.sureklide tek taraflı olmuyor.vende değişik biseyler yapmak istiyorum.disari çıksak bile milleti toplayıp tekrar eve geliyoruz

Gündüz pikniğe gidin çocuklar yayılsın onada direk liste verin ben 3cocukla toparlanamam diyin tabagi canagi ayarlasin çok sıkıldım azcık hava alalım dersiniz azcık aklı varsa anlar sesi kesilir

Amaç ev oturmasına gitmek değil fark orada.

Durum öyle bir hal almış ki ; anlaşılan konu sahibi çocuklar olmadan 5 dk kafa dağıtmak için arkadaşıyla kafede de buluşsalar , olay dönüşte konu sahibinin evinde oturmaya geçilmesiyle son buluyormuş.

Kadın bu döngüyü kıramıyor.

P Posta treni yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Evet demek istediğim o.zaten yarında uydurucam bişey ama haksizmiyim böyle düşünmekte diye sormak istedim sizlere

X