Gece 24'den sonra

allice

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
1.560
1.388
Gece 12'den sonra canı sıkılan, biraz da geyik yapalım diyen varsa buyursun gelsin. Tüm gececilere kapımız açıktır :KK3:

Son düzenleme:
Merhabalar ben de henüz iş hayatına atılamadığım için duzensiz uykuyla buralardayım geceleri :))

Yok alışmışım bu düzene, gece oturmayı seviyorum. Uykusuzluk koymuyor o yüzden. Sizin uykularınız neden düzensiz?

o zaman çok güzel bayağı zamanınız oluyor iş haricinde :) ben ise üniversiteyi bitirdim iş arıyorum iki üç aydır. Geceleri uykum gelmiyor benim de ama sabah 10 gibi falan kalkıyorum ne de olsa sabah gitmem gereken bir işim yol diyerekten geceleri bekler oldum :)

Üniversiteyi kazanmak bir dert, bitirdin iş bulmak ayrı bir dert. Profilinizde mühendis yazıyor. Ne mühendisi?

Evet kazanmak okumak bitirmek.. Sonra da yeni mezun mühendisler işe alınmıyor malesef. İnşaat muhendisiyim..

Di mi ya! Bir de deneyim istiyorlar. Sen iş vermezsen nerden deneyim kazanacak yeni mezun olan.

evet aynen öyle, bir de asgari ücret verip işçi statusunde çalıştıranlar var resmen yeni mezun saflıgından yararlanmak istiyorlar bende onlara boyun egmemek için öyle firmalarda işe başlamıyorum..

O kadar çok mezun olup iş bulamayan var ki, artık asgari ücrete razı oluyorlar. Şirketler de bir güzel kullanıyor insanların çaresizliğini. İnşallah dilediğin gibi bir iş bulursun.

X