geç yumurtlama olmuş

ayseakgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
246
3
arkadaşlar bugün benim 2 li testim vardı.dr geç yumurtlama olmuş bebek 2 haftalık küçük görünüyor dedi.ama iyi dedi.kan verdim sonucu salı günü alacam.benim gibi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz.

bebeğin hayırlısıyla doğsun şekerim, Allah sana ve babasına bağışlasın, bu konuda fikrim yok

benımde oyle canım ıkı hafda gerıden gıdıyoruz suan 37 haftalık olmam gerekıyordu adet tarıhıme gore ama heppp ıkı hafta gerıden geldık hıc sorun edılecek bı durum degıl :)) bebişin hayırlı olsun

canım benimde öle 2 hafta geriden geliyor 22 gün geçmişti 4 haftalık hamile çıkmıştım şuan 14 haftalık hamileyim sakın üzülme canım:CüvCüv:

kızlar size sorayım tecrübelisiniz nede olsa ben hep 28 günde bir oluyodum bu ay 2 gün geçti 3 gün olacakdıki gece regl oldum yani 30 günde olunca yumurtlama ne zaman oluyo cevaplarsanız size zahmet

Canım aynı şeyi bende yaşadım. Doktora göre 6haftalık ultrasonda 4 haftalık. Bende cuma günü gidicem. Geç döllenmiş olabilir dedi. Sorun yok gibi dedi. Cuma gidicem dediğim gibi. İçini ferah tut..

arkadaşlar bugün benim 2 li testim vardı.dr geç yumurtlama olmuş bebek 2 haftalık küçük görünüyor dedi.ama iyi dedi.kan verdim sonucu salı günü alacam.benim gibi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz.

cnm bende bi düşükten sora 1 ay gectı ve tekrar hamiş oldum...benmde 12 gun kadar bı gecıkmem vardı ultrasonda gozkmesi gerekirken gözkmuyodub hatta doktor dış gebelık bıle olabılır dedi.ama sora kan testındeki ilerleme bu olasılığı kaldırdı ortadan...ve gec yumurtlamalarda her zaman düşük şansı daha çokmuş dikkat et ben hep evdeydım o halde ufak kanamalarım oldu.ama allaha sukur 10.haftadayım.şu 3 ay bı gecse cnm başka bişi istemıyorum...sende içini ferah tut ve bolbol dinlen..:1hug:

X