Geç kalmışlık hissi

Charlotteee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
1
0
26
Yeni üyeyim, selamlar öncelikle. 25 yaşındayım. Gençliğimde psikolojik bir rahatsızlık geçirdiğim için ne okuyabildim,ne mesleğimi elime alabildim, ne de evlenebildim. Arkadaşımın 21 yaşındayken 2 çocuğu oldu. Şimdi umursamıyorum ama ben 21 yaşındayken o arkadaşımın haberini aldığımda istemsizce çok üzülmüştüm. Kıskançlık değildi bu. Sadece kendimi aşırı geride kalmış hissetmiştim. Belki doğurmak bir başarı değil ama yine de hayatını bir düzene oturtmuştu. Ben hala şuan aile evinde yaşıyorum. İlişki konularına gelecek olursak o bile geç oldu. İlk flörtüm 25 yaşında bu sene oldu. Her şeyde geri kalmaktan o kadar bıktım ki yaşama hevesim kalmadı. Psikolojik hastalığım şimdi yeni yeni geçiyor ama gençliğim gittikten sonra şuan hastalığım geçse ne olacak? Benim aklım hala giden, yaşayamadığım yıllarda. En güzel yıllarım saçma bir psikolojik rahatsızlıkla geçti ve ben her şeyde yaşıtlarımdan geride kaldım. Bunu ne telafi eder bilmiyorum. Üzgünüm sadece.

en güzel yılların daha yeni başlıyor. 21 yaşında 2 çocuk yapan arkadaşın da senin çıktığından beter bi psikolojik rahatsızlığa giriş yapıyordur, hiç kıskanılacak bir tarafı yok. evlerden ırak

X