geç döllenme

catsmommm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
15
13
merhaba kızlar, 3 ay önce prolaktin hormonum çok yüksek olduğu ve regl olamadığım için ilaç kullanmıştım dün 3 gün gecikmeyle yine prolaktinim artmıştır kontrol edeyim dedim ve hormon testi vermeye gittim ama beta hcg 12 ile hamile olduğumu öğrendim… bu kadar düşük değerle hamile kaldığını öğrenen var mı sizce değerim yükselir mi? :KK43:((

merhaba kızlar, 3 ay önce prolaktin hormonum çok yüksek olduğu ve regl olamadığım için ilaç kullanmıştım dün 3 gün gecikmeyle yine prolaktinim artmıştır kontrol edeyim dedim ve hormon testi vermeye gittim ama beta hcg 12 ile hamile olduğumu öğrendim… bu kadar düşük değerle hamile kaldığını öğrenen var mı sizce değerim yükselir mi? :KK43:((
Korkmaa geç döllenme olmuştur💕 2 güne bir artışı kontrol et korkma anneciği daha bebişin minicikkk sağ salim kucağına alırsın inşallah kuzummm🌸🤰🏻💕

benim bu mesaja gözlerimin dolması normal miii🥹🥹🥹 çok çok teşekkür ederim biraz olsun rahatladım, inşallah 💕💕💖💘💝
Sakin ol ve tadını çıkart sadece dikkat et tatlım bol bol dinlen avakado ve ceviz tüket daha güzel tutunsun bebeğin bol bol su içmeyi ihmal etme güzel beslenmeye çalış ama ennn çoook güzel dinlen ağır kaldırma yükseklere uzanmaa💕

ayy çok tatlısınız gerçekten sabahtan beri ne yemeliyim ne yapmalıyım diye düşünüyorum 😭😭😭 hemen bugün avakado ve cevize başlıyorum daha fazla tecrübenize ihtiyacım olacak galiba🥹🥹 çok ağrım var peki sizce bu normal mi her an regl olacak gibi hissediyorum 🥲

ayy çok tatlısınız gerçekten sabahtan beri ne yemeliyim ne yapmalıyım diye düşünüyorum 😭😭😭 hemen bugün avakado ve cevize başlıyorum daha fazla tecrübenize ihtiyacım olacak galiba🥹🥹 çok ağrım var peki sizce bu normal mi her an regl olacak gibi hissediyorum 🥲
Yerleştiği için sancılanıyosunuzdur bol bol dinlenin bu süreçte en azından regl dönemini atlatana kadar sonra geçecektir zaten sancıların 💕🤰🏻

X