Geç döllenme

Arkadaşlar merhaba. Ben de şuan hesaplamalara göre 5+6 günlük hamileyim ama şöyle birşey oldu adetim 3 gün geçmişken beta HCG değerim 20 idi.
İki gün sonra 42 oldu
4 gün daha geçti o süreçte test yapmadım. Son testten Dört gün sonra 180 civarı olması gerekirken 62 çıktı. Tabi sağlıklı olmadığını düşündük hemen progestan başladım ve iki gün geçtikten sonra bugün bir daha kan verdim 114 çıktı yani hemen hemen iki gün önceye göre iki kat artmış gibi. Doktorum bu defa çok güzel artmış dedi ama ben yine de endişeliyim. Çünkü dört gün boyunca sadece 20 derece yükselmişti ve gelişim çok yavaştı.
Son adet tarihim 24 kasim
Ovulasyon çatlama günüm 13 Aralık
Beta HCG
27 Aralık 20.64
29 Aralık 42.19
2 Ocak 62.43
4 Ocak 114.45

Bu durumla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Son düzenleme:
2 katı artmış görünüyor doktorlar 2 kat arttığı sürece bir sorun görmüyor folik asit kullanmıyorsanız tavsiye ederim çok destek oluyor

2 katı artmış görünüyor doktorlar 2 kat arttığı sürece bir sorun görmüyor folik asit kullanmıyorsanız tavsiye ederim çok destek oluyor
Teşekkürler Burcu hanım evet folik asit kullanıyorum. Beni endişelendiren 4 gün boyunca gelişiminin artmaması. Ben histeroskopi oldum üç ay önce. Rahmim Y şeklindeydi ve 1.5 cm polip vardı. Operasyondan sonra gebe kaldım gelişim geriliği bundan mi kaynaklı, rahim kendini toparlayamadi da tutunamiyor mu diye endişeliyim

Sonucunuz nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…