geç döllenme

esma 12

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
19
8
30
arkadaşlar merhaba en son 10 kasımda adet oldum ama bu ay olmadım 15 gün geçti üstünden kan testi yaptım ama negatifti 0.2 sizce yükselirmi yoksa onbeşgün gecikme normalmi hiç bi adet belirtim yok sadece gögüslerim çok hassas cevap yazın lütfen çok stresliyim

çok endişeliyim bi kızım bi oglum var üçüncüyü nasıl yapcam bilmiyorum ne gelirse kurban oldugum Allahtan baş göz üstüne

arkadaşlar merhaba en son 10 kasımda adet oldum ama bu ay olmadım 15 gün geçti üstünden kan testi yaptım ama negatifti 0.2 sizce yükselirmi yoksa onbeşgün gecikme normalmi hiç bi adet belirtim yok sadece gögüslerim çok hassas cevap yazın lütfen çok stresliyim

gecikme normal değil. Doktora gitmelisin.

yaaa🤔 ne biliyim ya kan testindede negatif çıktı yorumları okudumda geç döllenme olabiliyomuş diye artık pazartesi tekrar gidip kan vercem

yaaa🤔 ne biliyim ya kan testindede negatif çıktı yorumları okudumda geç döllenme olabiliyomuş diye artık pazartesi tekrar gidip kan vercem

bu kadar geç olmaz. Şu an normal şartlarda 6 haftalık gebesiniz. Kanda beta hcg 2000 civarı çıkmalı. Hadi geç döllendi 100 çıksın. Bu kadar süre negatif beta hcg ile adet olmamanız normal değil.

X