Geç döllenme yaşayıp gebeliğini geç öğrenenler bakabilir mii! Lütfen!

Merhabalar kimse yazmamış ama sonuç alan var mı acaba benimde bu ay 10 gün gecikti 7. Gün idrar testi negatifti var ise tekrarlasam çıkar mı idrar testinde

Kızlar ben de aynı durumdayım. Bugün gecikmemin 5.günü normalde hiç bu kadar gecikmezdi. Adetin 2.gecikme günü idrarda negatif çıktı dün bel ve kasık ağrısıyla acile gittim doktor kan testi istedi onda da negatif dedi. Ağrın için İğne verecektim ama ilk defa bu kadar gecikmen olduysa 1 hafta bekle geç döllenme olabilir ilaç falan kullanma dedi. Umarım hamilelik vardır hepimizde

Merhabalar kimse yazmamış ama sonuç alan var mı acaba benimde bu ay 10 gün gecikti 7. Gün idrar testi negatifti var ise tekrarlasam çıkar mı idrar testinde
Bence 1-2 gün daha bekle derim 12-14 günde belli oluyormuş geç döllenme. İnşallah hamilesindir

Kızlar bu ay herkes gecikmiş mevsimsel olabilir gecikmemin 5.günü bugün ve adet oldum benimde testlerim negatif çıkıyordu bende geç döllenme olabilirmi diye düşündüm ama yanılmışım

Kızlar bu ay herkes gecikmiş mevsimsel olabilir gecikmemin 5.günü bugün ve adet oldum benimde testlerim negatif çıkıyordu bende geç döllenme olabilirmi diye düşündüm ama yanılmışım
Benim bugün 19.gün ve hâlâ adet olmadım doktor da kendiliğinden bekleyelim bir ay dedi eğer olmazsa söktürücü dedi ama negatif bu kadar gecikmeye pozitif bari olsaydın be gülüm

Benim bugün 19.gün ve hâlâ adet olmadım doktor da kendiliğinden bekleyelim bir ay dedi eğer olmazsa söktürücü dedi ama negatif bu kadar gecikmeye pozitif bari olsaydın be gülüm
Niye o kadar gecikmiş peki doktorun bişey dedimi bende çok merak ediyorum da

Aynı şekilde ben de 5 gün gecikmeyle adet oldumm nasip artık buna şükür diyelim Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kolaylıkla inşallah

Başka bir konuda gördüm bi arkadaş şöyle yazmış.
"Reglme 3 gün kala test verdim negatifti. 5 gün gecikince kan baktırdım pozitif çıktı" yazmış. Yaani geç döllenme denen şey olabiliyor dostlar

Merhaba benim de bu ay gecikmem oldu bugün 6 gün oldu gecikme idrar testi bir çok kez yaptım ama hep negatif sonuç . Adetime bir hafta kala bel ve kasık ağrılarım başladı normalde de sadece adet olunca ağrım olur öbür türlü öncesinde falan olmaz hiç hissetmem yani ama bu sefer oldu ve hala ağrılarım devam ediyor. Bazı geceler aşırı sancı ile uyanıyorum dayanılacak gibi değil Kabızlık ta mevcut yani vücudum bir tuhaf sizce hamile olabilir miyim ? Pazartesi günü kan testi vericem

Niye o kadar gecikmiş peki doktorun bişey dedimi bende çok merak ediyorum da
Perşembe günü doktora gittim hiçbir sıkıntı yok değerlerinde dedi kist falan da yok bende olman lazım eninde sonunda olursun dedi söktürücü yazayım dedi ya da bir ay daha bekleyelim dedi bende bekleyelim dedim ve hâlâ adet olmadım 23 gün gecikti

Merhabalar bende bu durumdan muzdaribim son 3 yıldır adetim tamamen düzenli 27 günde bir olurum ama bu ay olmadım bugün adet gecikmesinin 8. Günü ve hala olmadım ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi var kan verdim gecikmenin 1,3,7. Günlerinde üç defa verdim üçünde de negatif ama adet te olmuyorum iki yıldır çocuk düşünüyoruz olmuyor mevsimsel geçiş kaç gün surer bilgisi olan var mı?
Birde pazar günü yani gecikmemim 4. Günü çok ağrım oldu ve adet olucam sandım ped taktım bir damla kan geldi ve sonra kesildi o günden beri hiç bir şey yok. Açıkçası bu sayfada öyle yazılar okudum ki söktürücü kullanmaya da çekiniyorum inşallah geç döllenme olabilir diye bana da fikir verir misiniz nasıl bir yol izlemeliyimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…