Geç döllenme yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar benim reglım 7 gün gecikti 5. Günü kan testi verdim negatif çıktı ama normalde günü gününe olurdum hiç regl olacak gibi hissetmiyorum beyaz akıntım var sizce geç döllenme olabilir mi aynı durumu yaşayan var mı
Benim normalde 4 Nisan da regl olmam gerekiyordu ama olmayınca 5 nisanda gidip kan verdim 0,1 çıktı ama aynı zamanda aşırı şiddetli göğsüm ağrıyor ve artan beyaz akıntım var dün gece de uykumdan sol kasığımda keskin bir batma oldu uykudan uyandırdı beni hamilelik negatif çıkınca bu şiddetli göğüs ağrısı beni korkuttu bende genel cerrahiye gittim onlar bi yine bakalım dedi betaya 2.0 çıktı hoca iki gün sonra tekrar kan ver dedi ama ben beklemekten yanayım haftaya çarşamba vericem diyorum da sabredersem tabiii:)

Merhaba kızlar,
Son adet tarihim 5 şubattı 20 martta hamile olduğumu öğrendim beta Hcg testim 65 çıktı iki gün sonra tekrar test verdim 123 çıktı. Bugün doktora gittim adet tarihime göre 7 haftalık olduğunu ve kesenin görünmesi gerektiğini söyledi ancak ultrasonda keseyi göremedik ve adetlerim de düzensiz olduğu için doktor geç döllenme olduğunu söyleyerek 15 gün sonra tekrar gelin dedi kan tahlilide istemedi. İlk gebeliğim olduğu için çok tedirginim. Dış gebelik yaşama ihtimalim var mı ve geç döllenme olması riskli bir durum mu? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba inşallah Güzel sonuçlar alırsınız Benim de adet düzensizliğim var polikistik over var dedi 2 ay önce doktor Adetime 4 gün var ve bu adet dönemime kadar Bütün günleri değerlendirdik diyebilirim 2 haftadır Mide bulantım bel Ağrım iştah artmam var dün akşam Kan verdim ve 2.30 çıktı ama Mide bulantım hala devam ediyor 3 gündür de beyaz Akıntım var bu sabah şeffaf bir akıntı geldi acaba Geç döllenme mi oluyor test ileride artar mı tecrübeleri olan yazabilir mi

Benim normalde 4 Nisan da regl olmam gerekiyordu ama olmayınca 5 nisanda gidip kan verdim 0,1 çıktı ama aynı zamanda aşırı şiddetli göğsüm ağrıyor ve artan beyaz akıntım var dün gece de uykumdan sol kasığımda keskin bir batma oldu uykudan uyandırdı beni hamilelik negatif çıkınca bu şiddetli göğüs ağrısı beni korkuttu bende genel cerrahiye gittim onlar bi yine bakalım dedi betaya 2.0 çıktı hoca iki gün sonra tekrar kan ver dedi ama ben beklemekten yanayım haftaya çarşamba vericem diyorum da sabredersem tabiii
Merhaba inşallah Güzel sonuçlar alırsınız Benim de adet düzensizliğim var polikistik over var dedi 2 ay önce doktor Adetime 4 gün var ve bu adet dönemime kadar Bütün günleri değerlendirdik diyebilirim 2 haftadır Mide bulantım bel Ağrım iştah artmam var dün akşam Kan verdim ve 2.30 çıktı ama Mide bulantım hala devam ediyor 3 gündür de beyaz Akıntım var bu sabah şeffaf bir akıntı geldi acaba Geç döllenme mi oluyor test ileride artar mı tecrübeleri olan yazabilir mi
2.30 beklenen bir değer değil genelde 1.20 ya da 0.2 çıkıyor sonuçlar ümitlendirmek istemem ama yükselebilir.
Benimde uzun süredir beyaz akıntım vardı 12 şubatta regl oldum, 23 martta kan verdim 1.20 çıktı sonucum. Hala regl olmayınca dün test yaptım pozitif çıktı ve bugün kan sonucum 28.4 çıktı hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah

Valla endiselenicek hic bisey yok inaninki bana neler dediler neler demediler cok sükür oglum 1 bucuk yasinda 2. Ye hamileyim benimde ayima 2 aylik olmasi gerekiyodu 10 gun once gittim beta 43.7 cıktı hemsire 2 3 gunluk dedi saşırdim gec döllenme bence hastaneye gidip kan vermemi istedi ama ben kurcalamak istemedim bayramdan sonra gidicem inanki insan kulak qrkasi yakinca hic bisey olmuyo
Canım test yaptırdın mı yoksa hala bekliyor musun

2.30 beklenen bir değer değil genelde 1.20 ya da 0.2 çıkıyor sonuçlar ümitlendirmek istemem ama yükselebilir.
Benimde uzun süredir beyaz akıntım vardı 12 şubatta regl oldum, 23 martta kan verdim 1.20 çıktı sonucum. Hala regl olmayınca dün test yaptım pozitif çıktı ve bugün kan sonucum 28.4 çıktı hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah
Döngünün kaçıncı günündesiniz acaba? Ovu takip yapmış mıydınız

İlişkiden tahminen kaç gün sonra kan verdiğinizi hatırlıyor musunuz

Sevindim adınıza insallah sağlıkla kucaginiza alırsınız 🙏 bu gun kasıklarımda bir şişkinlik var ağrı kramp gibi birde gaz sancım var. Affınıza sığınarak wc ye gidiyorum büyük abdestimi yapmaya ıkınamıyorum resmen patlicak gibi hissediyorum kasıklarımı nirmal mi

Çok güzel bir örnek keşke herkesin hikayesi böyle güzel sonuçlansa🫶

Sevindim adınıza insallah sağlıkla kucaginiza alırsınız 🙏 bu gun kasıklarımda bir şişkinlik var ağrı kramp gibi birde gaz sancım var. Affınıza sığınarak wc ye gidiyorum büyük abdestimi yapmaya ıkınamıyorum resmen patlicak gibi hissediyorum kasıklarımı nirmal mi
İnşallah hepimiz istediğimiz güzel haberleri alırız. Ayıptır söylemesi gaz sancısı ve ani hareketlerde kasıklarda kramp bende de oluyor. Gebelikte kasık ağrıları ve bağırsak problemleri görülebiliyor diye biliyorum.

12 şubatta regl oldum 29 şubatta yumurtlama gördüm. 22 martta 2 kere lekelenmem oldu.
23 martta kan verdim negatif çıktı.
Döngümün 60. Gününde öğrendim çok düşük bir değerle
Kesinlikle bize ümit oldunuz ya Allah tamamına erdirsin inş sağlıklaa🌺

İnşallah hepimiz istediğimiz güzel haberleri alırız. Ayıptır söylemesi gaz sancısı ve ani hareketlerde kasıklarda kramp bende de oluyor. Gebelikte kasık ağrıları ve bağırsak problemleri görülebiliyor diye biliyorum.
Şuan baya ishal olmuşum buda dahilmi acaba şimdi ishal icin bakmaya girdim ve hu yorumunuzu gördüm bağırsak pronlemleri olarak acaba oyuzden mi

Kizlar adetim 7 gün kaldı bugün test verdim 1.20 çıktı sonuç negatif yumurtlamam nişan 6.7.8 arası oldu cnku nişan altısı da hafif leke ile akıntı geldi son zmanalrda kasıklarım belim ağrıyor hatta şöyle soylim af edersiniz ev gidince küçük tuvaletimde sanki çock olurda baski yapar öyle ağrım oluyor bazen solda bazen sağda oluyor bu ağrı acaba cokmu erken kan verdim kizlar dokdor baktı hiçbir sorunun yok dedi gebe kalmak için dedi

Kizlar adetim 7 gün kaldı bugün test verdim 1.20 çıktı sonuç negatif yumurtlamam nişan 6.7.8 arası oldu cnku nişan altısı da hafif leke ile akıntı geldi son zmanalrda kasıklarım belim ağrıyor hatta şöyle soylim af edersiniz ev gidince küçük tuvaletimde sanki çock olurda baski yapar öyle ağrım oluyor bazen solda bazen sağda oluyor bu ağrı acaba cokmu erken kan verdim kizlar dokdor baktı hiçbir sorunun yok dedi gebe kalmak için dedi
Bence henüz erken, yumurtlamadan 5-8 gün sonra yumurta döllenip yerleşip kana beta hcg karışmaya başlar. Adet gününüzden 1-2 gün önce yaptırmanız daha garanti olur sürekli düzenli oluyorsanız.

Düzenli evt dedginizi yapcam çok ama.cok teşekkürler peki ihtimal varmı acaba

X