Geç döllenme yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

sudevarakli

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
58
23
25
Merhaba kızlar,
Son adet tarihim 5 şubattı 20 martta hamile olduğumu öğrendim beta Hcg testim 65 çıktı iki gün sonra tekrar test verdim 123 çıktı. Bugün doktora gittim adet tarihime göre 7 haftalık olduğunu ve kesenin görünmesi gerektiğini söyledi ancak ultrasonda keseyi göremedik ve adetlerim de düzensiz olduğu için doktor geç döllenme olduğunu söyleyerek 15 gün sonra tekrar gelin dedi kan tahlilide istemedi. İlk gebeliğim olduğu için çok tedirginim. Dış gebelik yaşama ihtimalim var mı ve geç döllenme olması riskli bir durum mu? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Bende de aynı durum var. Ilk gittiğimde kese görünmedi. 1 hafta sonra gittiğimde kese göründü şimdi 10 gün bekliycem kalp atışı için. Inşallah hayırlısı olur heyecan yapma hepsi olucak sabırlı ol

Merhaba kızlar,
Son adet tarihim 5 şubattı 20 martta hamile olduğumu öğrendim beta Hcg testim 65 çıktı iki gün sonra tekrar test verdim 123 çıktı. Bugün doktora gittim adet tarihime göre 7 haftalık olduğunu ve kesenin görünmesi gerektiğini söyledi ancak ultrasonda keseyi göremedik ve adetlerim de düzensiz olduğu için doktor geç döllenme olduğunu söyleyerek 15 gün sonra tekrar gelin dedi kan tahlilide istemedi. İlk gebeliğim olduğu için çok tedirginim. Dış gebelik yaşama ihtimalim var mı ve geç döllenme olması riskli bir durum mu? Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Valla endiselenicek hic bisey yok inaninki bana neler dediler neler demediler cok sükür oglum 1 bucuk yasinda 2. Ye hamileyim benimde ayima 2 aylik olmasi gerekiyodu 10 gun once gittim beta 43.7 cıktı hemsire 2 3 gunluk dedi saşırdim gec döllenme bence hastaneye gidip kan vermemi istedi ama ben kurcalamak istemedim bayramdan sonra gidicem inanki insan kulak qrkasi yakinca hic bisey olmuyo

Valla endiselenicek hic bisey yok inaninki bana neler dediler neler demediler cok sükür oglum 1 bucuk yasinda 2. Ye hamileyim benimde ayima 2 aylik olmasi gerekiyodu 10 gun once gittim beta 43.7 cıktı hemsire 2 3 gunluk dedi saşırdim gec döllenme bence hastaneye gidip kan vermemi istedi ama ben kurcalamak istemedim bayramdan sonra gidicem inanki insan kulak qrkasi yakinca hic bisey olmuyo
Sanırım haklısınız, ben de şuan tam öyle yapmaya çalışıyorum. 10 haftalık ve 6 haftalık iki düşük yaptım , bende hiç olmayan bir açlık şekeri ortaya çıktı gebelikte şimdi son adet tarihimden 1 hafta önce regl oldum sandım ama regl gibi değildi meğer yerleşme kanamsıymış, şüphelenip erken gebelik testi yaptığımda pozitif çıktı bu doktora gittim hemen beta hcg ye bakı kanda 37,8 çıktı, kimyasal gebelik de olabilir ama rahim duvarın kalınlaşmış dedi, 2 gün sonra tekrar gidip aynı satte kan vericem umarım değer yükselir, çok bekledik bu bebeği umarım yine kötü bir tecrübe yaşamam :KK43: şuan sakin kalmaya çalışıyorum çünkü düşük bile olsa elden bişey gelmediğini ne yazıkki öğrendim..

Sanırım haklısınız, ben de şuan tam öyle yapmaya çalışıyorum. 10 haftalık ve 6 haftalık iki düşük yaptım , bende hiç olmayan bir açlık şekeri ortaya çıktı gebelikte şimdi son adet tarihimden 1 hafta önce regl oldum sandım ama regl gibi değildi meğer yerleşme kanamsıymış, şüphelenip erken gebelik testi yaptığımda pozitif çıktı bu doktora gittim hemen beta hcg ye bakı kanda 37,8 çıktı, kimyasal gebelik de olabilir ama rahim duvarın kalınlaşmış dedi, 2 gün sonra tekrar gidip aynı satte kan vericem umarım değer yükselir, çok bekledik bu bebeği umarım yine kötü bir tecrübe yaşamam :KK43: şuan sakin kalmaya çalışıyorum çünkü düşük bile olsa elden bişey gelmediğini ne yazıkki öğrendim..
Merak etmeyin yukselir

Kizlar nekdr doğru acaba

Eklentiler

• Screenshot_20230403-161316.jpg
    Screenshot_20230403-161316.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 493
Arkadaşlar benim reglım 7 gün gecikti 5. Günü kan testi verdim negatif çıktı ama normalde günü gününe olurdum hiç regl olacak gibi hissetmiyorum beyaz akıntım var sizce geç döllenme olabilir mi aynı durumu yaşayan var mı

Merhaba kızlar. Ben de adet gecikmeden beklenen adet tarihimden 1 gün önce evde test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra adet gecikmesinin 2.günü ilk kanımı verdim. 28 Mart'ta 64.7 çıktı iki gün sonra tekrar gittim 175.3 çıktı iki gün sonra 342.53 çıktı dün verdim en son 617.3 çıktı. Doktor bana da deç döllenme olabileceğini söyledi. Bu hafta sonu doktor randevum var. Acaba sizce kan değerim sağlıklı mı ilerliyor? Bu hafta sonu keseyi görebilir miyim? İlk gebeliğim ve aşırı endişeliyim 😌

kızlar merhaba. 19 martta adet olmam gerekiyordu kshverengi bir leke gördüm sökülür dedim ama sökülmedi adetim 3.gün doktora gittim bu adet kanı değil rahim duvarın kalın 22 mm yumurta gelişmiş dedi. ilişki önerdi. o günü değerlendirdik. 17 gün geçti bn hala adet olmadım. kanama varken nasıl yumurtam gelişebilir bide rahim duvarı kalınken adet görülür mü? yoksa geç döllenme ihtimali mi var?

27 Şubat'ta oldum en son adet 4 martta bitti ondan sonra ne gelen var ne giden kızlar pko olduğun için adet söktürücü içtim ama hala olmadım 3 kere test yaptım negatif geçen gün gece baş ağrıma uyandım kustum sabaha kadar şuan da da baş ağrım var böyle olan varmı aranızda adet olcakmisim gibi sancı var ama olmuyorum ya

Merhaba kızlar,
Canim benim değerim 3500 ken karından gözükmedi alttan baktılar kese öyle gözüktü geç döllenme benimde bir hafta geriden geliyor bebeğim doktor normal dedi

Yerlesme kanaması nasıldı bigi verirmisiniz

Folik asit kullanimina dikkat edin , düşük olursada uzulmeyin arkadan cok hizli hamile kaliniyor

Ben düşük yaptım. Önce lekelenme şeklinde kanamam oldu. Birkaç gün. Sonra kan verdim betahcg az yükseldi. İkinci kez tekrar verdim iki gün sonra o da öyle oldu. Arkasından kanamam başladı yoğun bir şekilde. Cuma günü başladı kanamam hâla devam ediyor. Pıhtılı şekilde düşük yapıyorum. Kan değerim düşmeye başladı. Cuma 1035 ti cumartesi bir gün sonra 739 dün de 329 a düştü

Merhaba kızlar,
Gec dollenme gec yumurtlama demek bende oglumdayken adet gecikmesinden 15 gun sonra ogrendim hamile oldugumu onemli birsey degil iki hafta sonra gittinizde keseyi gorursunuz insallah hayirlisiyla gucaginiza alin insallah

Kızlar merhaba sizlere bir sorum olucak son regl baslangıcım 28 ocak subat 28 de 92.82 değerle hamile olduğumu öğrendim 9 marta kontrole gittim karından baktı henüz kese görünmedıgını cok küçük olduğunu söyledi 20 martta tekrar gittim ve 6 hafta 2 gunluk kesemin göründüğünü söyledi ama kalp atısı yok bir hafta sonra gelmemi söyledi ben 2 hafta sonra baska doktora gittim oda bana 6 hafta 5 günlük olduğunu ve 1 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi ben simdi anlıyamadım 2 hafta ara var ıkı doktor da haftaları aynı söyluyor böyle durum yasıyan duyan oldumu

X