Gec dollenme yasayan var mi kizlar

Çok teşekkür ederim elden bisey gelmiyor bu ikinci dusugum artık napacagimi bile bilmiyorum
Çok zor yaşadığın tabii ki anlayamam tam olarak neler hissettiğini ama hep iyiyi düşünüp güzeli dilemek lazım. Bir sonrakinde inşallah sıkıca tutunacak bebeğin sana sağlıklı güzel bir hamilelik geçireceksin alacaksın bebişini kucağına senin için dileğim bu. Yıpratmıştır eminim seni bu süreç hem fiziken hem psikolojik olarak kendini toparlamak için kendine zaman tanımanı tavsiye ederim tabii ki doktor tavsiyesi önemli.

Çok zor yaşadığın tabii ki anlayamam tam olarak neler hissettiğini ama hep iyiyi düşünüp güzeli dilemek lazım. Bir sonrakinde inşallah sıkıca tutunacak bebeğin sana sağlıklı güzel bir hamilelik geçireceksin alacaksın bebişini kucağına senin için dileğim bu. Yıpratmıştır eminim seni bu süreç hem fiziken hem psikolojik olarak kendini toparlamak için kendine zaman tanımanı tavsiye ederim tabii ki doktor tavsiyesi önemli.
Evet çok fazla yıprattı kalp atışları fln hala kulaklarımda sanki ilk dusukte olsun dedim bir dahaki sağlıklı olur bu da böyle oldu isyan etmiyorum tabiki ama artık içimde çok büyük bir korku var endişe halindeyim biraz kendimi toparlamam lazım bebek düşüncesini bi süre rafa kaldırmam lazım umarım Rabbım hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin herkse

Merhaba sonuc ne oldu umarım haberler güzeldir merak ettim 🌸
Benim normalde 6 hafta olmama lazımdı doktor keseyi gördü küçük ama yok saç ve bebek yok henüz, 4 hafta gibi görünüyor geç döllenme olabilir dedi 10 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi gidince görebilecek miyim? Birde düşük yaşadım onda da kese gelismedj şimdi de kese aynı boyutta olunca korktum

Merhaba sonuc ne oldu umarım haberler güzeldir merak ettim 🌸
10 gün sonra doktorun dediği gibi kontrole gittim hersey yolundaydı bebek vardi hareketleri vardı hatta kalp atışını da dinletti doktorum bana atıyordu kalbi ama bikac gün sonra birden ağrı ve kanamam başladı hemen hastaneye gittim bebek rahim ağzına kadar inmişti aldılar bu yorumumu okuyup geç döllenme yaşayanlar korkmasinlar bu durum geç dollenmeyle alakalı değil şuan patoloji sonucunu bekliyorum

10 gün sonra doktorun dediği gibi kontrole gittim hersey yolundaydı bebek vardi hareketleri vardı hatta kalp atışını da dinletti doktorum bana atıyordu kalbi ama bikac gün sonra birden ağrı ve kanamam başladı hemen hastaneye gittim bebek rahim ağzına kadar inmişti aldılar bu yorumumu okuyup geç döllenme yaşayanlar korkmasinlar bu durum geç dollenmeyle alakalı değil şuan patoloji sonucunu bekliyorum

Çok gecmiş olsun, başınız sağolsun... yol uzun umudunu asla kaybetme 🌸 bende bebegimi kaybettim ve suan tekrar istiyoruz Allah buyuk buda boyle bir sinavdı 🌸

Çok gecmiş olsun, başınız sağolsun... yol uzun umudunu asla kaybetme 🌸 bende bebegimi kaybettim ve suan tekrar istiyoruz Allah buyuk buda boyle bir sinavdı 🌸
Tabiki orası öyle ama ikinci kez olunca insan yıkılıyor aldıkları parçayı gördüm biraz da onun etksi var umarım sağlıklı bi bebeğim olur

Tabiki orası öyle ama ikinci kez olunca insan yıkılıyor aldıkları parçayı gördüm biraz da onun etksi var umarım sağlıklı bi bebeğim olur Herkesin ici farkli acır herkesin yarası ayni gorunsede derini ayrıdır Rabbim sanada banada bizim gibi isteyen herkese saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda tüm aciları unutturacak 🌸🌸

Tabiki orası öyle ama ikinci kez olunca insan yıkılıyor aldıkları parçayı gördüm biraz da onun etksi var umarım sağlıklı bi bebeğim olur
Rabbim tez zamanda sanada bana da isteyen bekleyen herkese sağlıklı hayırli evlatlar nasip etsin tez zamanda 🌸🌸

X