Geç döllenme , ovulasyon testi

İzmirdeyim kuzum

Kesinlikle normalde adet dönemi olur karın ağrım ama diyorum ya stres çok fazla var üstüne böyle şeyler olunca katlanıyor
Rabbim umudumuzu kaybettirmesin he dua ediorum önce isteyen herkese sonra kendime istiorum rabbim duamızı da dilegimizi boşa çıkarmsin insALLAH duadan başka elimden bişey gelmio bak gene duygusal oldum agliorum

Rabbim umudumuzu kaybettirmesin he dua ediorum önce isteyen herkese sonra kendime istiorum rabbim duamızı da dilegimizi boşa çıkarmsin insALLAH duadan başka elimden bişey gelmio bak gene duygusal oldum agliorum
Aman ağlama ben kaç gündür ağlıyorum bu da çok olumsuz etkiliyor

Aman ağlama ben kaç gündür ağlıyorum bu da çok olumsuz etkiliyor
Oda doğru gülmek en iyisi ben kan verdim hormonlarım için oda etkiliomus hamile kalmayı cuma günü verdim bugün gidicem almaya hayırlısi ile sorunsuz olurda tahliller insALLAH vitamin eksikliği de etkiliomus hepsine baktırdım bakalım bugün Alıcam sonuç

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın kuzum adet olucam sanırım ben çok yokluyor ağrı önümüzdeki aya artık ne yapalim

Ovulasyon testi kullandinmi. Bu Ay dur ya umudunu kaybetme bende kaybediyorm çünkü
Kullandım kuzum yumurtlama da gördüm çatladı ara kanama oldu, daha ne olması lazım anlamıyorum. Adet ağrısı bu ayırt edebiliyorum artık oysaki bu ay çok umutluydum

Kullandım kuzum yumurtlama da gördüm çatladı ara kanama oldu, daha ne olması lazım anlamıyorum. Adet ağrısı bu ayırt edebiliyorum artık oysaki bu ay çok umutluydum
Bnde umutluydum ama bn de adet olurum su kafadan atmayı. Bı bilsek hrrsey çok güzel olacakta olmuo işte kendimi elisiye verim yün kazakla uğraşım en iyisi

Bnde umutluydum ama bn de adet olurum su kafadan atmayı. Bı bilsek hrrsey çok güzel olacakta olmuo işte kendimi elisiye verim yün kazakla uğraşım en iyisi
Uğraş uğraş kuzum ben çalışıyorum ama yine dağılmiyor kafam kasigima vuruyor ağrı gecwn ay da çok şiddetli kasık ağrısı sonrası sokulmustum. İnşallah sokulmem bu da bir belirtidir ne diyeyim

Merhaba kızlar benim de iyi dualarınıza ihtiyacım var 30 yaşındayım 2 senelik evliyim bir kimyasal gebelik yaşadım bu ay ovulasyon testi kullandım 22 si yumurtlamaydi22-23-24 değerlendirikve ayın 30 nda lekelenmem oldu sonra bisi olmadı ayın 1nde yani şubat 1 de koştur koştur test verdim ve beta hcg 4.84 çıktı bugün yani ayın 5 nde tekrar yaptırdım 18.78 çıktı eve geldiğimde yine kahverengi lekelenmem vardı baktım dedim adet oluyorum herhalde internetten sonucuna baktım 18.78 di sizce var mı yükselir mi yoksa yine kimyasal mı ? Sol kasigimda ağrı var biraz kimyasal da düşüyor mu yoksa bu sefer oldumu yaşayan vae mı adet günüm iki gün geçti sat 7 ocak başlangıç 13 ocak bitiş sizce umut var mı

Bence hiç stres yapma , değerin düşük olması değil artması önemli diyorlar stres olmadan süreci geçir senin ki şuan güzel gidiyor gibi

Konularda gezerken yazdıklarını gördüm canım adetim hiç gecikmezdi ilk kez gecikti testler negatif çıktı keşke ben de kan testi yapsaydım da kimyasal olduğunu falan görseydim gebeliğe hazırlıkmış canım gelecek ay sağlıklı bir gebelik olur inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…