Geç döllenme , ovulasyon testi

Benmde 11.84 dü ama kimyasal ile sonuçlandı ama belki sennki yenidir

Ya sen ilişkiden kaç gün sonra kan testi yaptırmıştın
Adet gecikmesinden 10 gün sonra normal test yaptık silik çizgi çıktı ertesi gün kanverdim 11.84 çıktı kadın doğumdan randevu aldım ama 4 gün sonra regl oldum gecen ay oldu bu olay

Ya sen ilişkiden kaç gün sonra kan testi yaptırmıştın
Şimdi benmde adetim 4 gün gecikti hamilelik belirtilerim hepsi var ama dün testim olmadıgı için obülasyon testi yaptım pozitif bugün nırmal test yaptım negatif çıktı anlamadım bende

Şimdi benmde adetim 4 gün gecikti hamilelik belirtilerim hepsi var ama dün testim olmadıgı için obülasyon testi yaptım pozitif bugün nırmal test yaptım negatif çıktı anlamadım bende
Bazı yerlerde ovulasyon testi için gebelik testinden daha erken sonuç veriyor diyorlar ,en kisa zamanda erken gebelik testi yap canım , hakkımızda hayırlısı olsun

Bazı yerlerde ovulasyon testi için gebelik testinden daha erken sonuç veriyor diyorlar ,en kisa zamanda erken gebelik testi yap canım , hakkımızda hayırlısı olsun
Ama t çizgisi daha koyu çıkarsa gebelik olur yazıyor benmki sennki gibi çıkmıstı

Kizlar beta hcg 7.9 çıktı , çoK mu düşük anlamadım
  • 3.hafta: 5 ila 50 mlU/mL
  • 4.hafta: 5 İla 426 mlU/Ml
  • 5.hafta: 18 ila 7.340 mlU/mL
  • 6.hafta: 1.080 ila 56.500 mlU/mL
  • 7. ve 8. hafta: 7.65 ila 229.000 mlU/mL
  • 9 ila 12. hafta: 25.700 ila 288.000 mlU/mL
  • 13 ila 16. hafta: 13.300 ila 254.000 mlU/mL
  • 17 ila 24. hafta: 4.060 ila 165.400 mlU/mL
  • 25 ila 40. hafta: 3.640 ila 117.000 mlU/mL
Sanırım sizin geç döllenme ile şuan henüz 2.haftada.2. hafta gebelikte sonuçlar 5-50 arası oluyor inşAllah güzel haberler verirsiniz

Belki yeni oldugu icin idrardaki hormon oranina bagli da farkli cikmis olabilir. Yine de hayirlisi neyse o olsun. İnsallah vardir. Takip edin

Adet gecikmesinden 10 gün sonra normal test yaptık silik çizgi çıktı ertesi gün kanverdim 11.84 çıktı kadın doğumdan randevu aldım ama 4 gün sonra regl oldum gecen ay oldu bu olay
Ben de adet oldum maalesef , kimyasal demek ki. Senin de ilk gebeliğin miydi

Maalesef adet oldum

Benimde adete 6 gün var ovulasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı ikinci yumurtlmaa olmaz dimi acaba hamilelikmi varmı

Eklentiler

• IMG_20210201_022849.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 481
T çizgisinin en C çizgisi kadar koyu olması lazım diye biliyorum. (Ovulasyon testi için)

23 ünde yumurtlama oldu dün yaptım böle oldu kasık ağrım olunca yumurtlamami oluo diyerek yaptım ama iki yumurtlma olmuosa bu nedir böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…