Geç döllenme olabilir mi ??

bluesea00

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
27
1
Merhaba kızlar sat 28 temmuz normalde son 3 aya kadar 30 32 gunde bir adet olurdum ama son 3 4 aydir mevsimselmidir nedr 36 37 gune falan cikti döngüm 2 aydir gebelik dusundugumuzden korunmuyoruz en son 28 temmuzda adet oldm gebelik testi yaptim negatif cikti 2 gun once kan testi verdim <1.20 cikti Hic adet belirtim yok ne agri bisey akintm var sadece seffaf beyazimsi gibi ama zaten benim hep akntim olur Adete yakin iliskim olmustu acaba gec dollenme olabilor mi betasi bu sekilde somradan yukselen varmi aranizda?

Merhaba kızlar sat 28 temmuz normalde son 3 aya kadar 30 32 gunde bir adet olurdum ama son 3 4 aydir mevsimselmidir nedr 36 37 gune falan cikti döngüm 2 aydir gebelik dusundugumuzden korunmuyoruz en son 28 temmuzda adet oldm gebelik testi yaptim negatif cikti 2 gun once kan testi verdim <1.20 cikti Hic adet belirtim yok ne agri bisey akintm var sadece seffaf beyazimsi gibi ama zaten benim hep akntim olur Adete yakin iliskim olmustu acaba gec dollenme olabilor mi betasi bu sekilde somradan yukselen varmi aranizda?
Bugun 42.gunumdeyim

Benim olmadı ama geç döllenme yaşayıp sonradan pozitif çıkanları okumuştum burda. Ama sizin bayağı gecikmiş bence bir doktora görünün.

Yumurtlamam gec oluyor 21.gunde falan görüyorum ovulasyonda insan adet olmayinca da umutlaniyor
Anladım o zaman biraz daha bekleyip tekrar test yapın. Burda var çünkü böyle durumlar yaşayanlar. İnşallah geç döllenme olmuştur sizinde🙏🏻

Değer çok düşük kimyasal gebelik olabilir

Normal gebelik gibi oluyo zaten ama değerin sağlıklı bir gebenin degerlerine göre bayağı aşağıda oluyo ve git gide değer düşüyor

Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum

Insallah yerlesmedir. ben pek zannetmiyorm kendimi stresten gibi dun erken gebelik testi yaptim cikmiyor anlamadm 43.gunum bugun
Teste hiç güvenmiyorum ben ya bende hayalet çizgi vardı eski kan olsa devamı gelir her ay geliyo ama adetten önce geliyo bi sefer 10 gün geciktikten sonra geldi adet olacak gibi hissetmiyorum kendimi ama hamile gibi de hissetmiyorum sıcak basması baş dönmesi ve iştahsızlık var bende

Teste hiç güvenmiyorum ben ya bende hayalet çizgi vardı eski kan olsa devamı gelir her ay geliyo ama adetten önce geliyo bi sefer 10 gün geciktikten sonra geldi adet olacak gibi hissetmiyorum kendimi ama hamile gibi de hissetmiyorum sıcak basması baş dönmesi ve iştahsızlık var bende
Bende belirti de yok ya sadece akıntım var bi seffaf geliyo bi süt kesigi gibi o kadar ne agri var ne bi sey ama hayalet cizgi varsa siz olabilirsnz yaa hic gecikiyormuydu bu sekilde adetiniz

Bende belirti de yok ya sadece akıntım var bi seffaf geliyo bi süt kesigi gibi o kadar ne agri var ne bi sey ama hayalet cizgi varsa siz olabilirsnz yaa hic gecikiyormuydu bu sekilde adetiniz
Son 8 aydır falan hiçbir gecikme yaşamıyordum ama kanamayı en son dün yaşadım çok çok azdı Bir de bugün yine aynı şekilde çok azdı bilmiyorum inşallah hamileyimdir bu belirtiler psikolojik de olabilir Allah hakkımızda hayırlısını versin

Valla bende de yok belirti hicbi fikrim yok yarın muayane olabilirsem olucam bir de beta vericem gene 1.20ydi persembe pek umudum yok ama iste umut dunyası
O kadar düşükse değer kimyasal gebeliktir bende yaşadım çünkü ben umutluyum yarın haber ederim inşallah vardır dün bebek isteyen bütün müslümanlar için dua ettim hayırlısı

X