Geç döllenme olabilir mi? Bakar mısınız 🩷

daisy women

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
13
1
27
Merhaba arkadaşlar. 10 gün önce konu açmıştım reglime 3 gün kala test yapmıştım çok silik bir çizgi çıkmıştı sanırım test hatalıydı. Beklenen adet gününde test yaptığımda ise net negatif çıktı. Bugün itibarıyla reglim 8 gün geçmiş bulunmakta. Gün aşırı test yapıyordum hepsinde negatif çıktı bugün erken gebelik testi yaptığımda çok çok silik bir çizgi gördüm fotoğrafta görünüyor mu bilmiyorum ama çıplak gözle net görünüyor. Testi yaptığım anda saniyeler içinde belirdi. Karnımda adet olacak gibi ağrılar girip sonrasında geçiyor. İşin içinden çıkamadım bu hafta kan testi vericem. Bu testle birlikte geç döllenmeden şüphelenmeye başladım. Kan testi versem net sonuç çıkar mı? Kafam karıştı epey ve sinirlerim bozulmaya başladı artık. Hamile değilsem bir an önce regl olmak istiyorum hamileysem de testte net bir sonuç görmek istiyorum artık

Eklentiler

• IMG_8013.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
Aynısı başıma geldi ben reglimden iki gün önce erken test yaptım negatif çıktı 3 ve 4. Günlerde yaptıklarım de negatifti en son yaptığım test ise pozitif çıktı üç aylık hamileyim şimdi hakkında hayırlısı olsun

Ben fotoğrafta göremedim bir şey. Pcos falan var mı sizde ? Adet geçtikten 8 gün sonra diyorsunuz farklı bir zamanda yumurtlama ihtimaliniz varsa olabilir. Kan testi ver sonuç kesin çıkar bu şekilde psikolojik olarak çok yipranirsiniz

Evet pcos var. Ama düzenli adet olurum hiç böyle bir gecikme yaşamadım. Dediğim gibi fotoğrafta pek net değil çıplak gözle belirgin

hangi test marksasıydı bende belirtiler var adetime 3 4 gün var testler negatif çıkıyor inşallah sonradan pozitife döner

Merhaba kızlr ben adetime 5 gün kala 4 gün test yaptım hep silik çıktı her gün farklı test denedim adetim bugün 2 gün olarak geçikti yine test yaptım negatif aklım karışık göhüslerim 3 aydır acımazdı ama bugün acıma başladı sizce geç döllenme olabilir mi lütfen cevap verin

Olabilir rabbim hayırla kolaylıkla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin
Amin. Sizin de şüpheniz varsa bence kan testi verin. İdrar testi tamamen eziyet. Dün kan testiyle negatif sonucu aldım kafam rahatladı bugün de o rahatlıkla regl oldum. Resmen idrar testleriyle stres olmuştum

Amin. Sizin de şüpheniz varsa bence kan testi verin. İdrar testi tamamen eziyet. Dün kan testiyle negatif sonucu aldım kafam rahatladı bugün de o rahatlıkla regl oldum. Resmen idrar testleriyle stres olmuştum
Haklısınız gerçekten. 17 veya 19 ekimde Regl olacağım Regl günüm geçince hemen kan testi yapacağım dediğiniz gibi hiç düşünmeye stres olmaya gerek yok

Merhaba, adetime 2 gün kala kahverengi pembe lekelenme oldu. 3. Gün gecikmemde kan testi yaptım bişey çıkmadı. Şimdi reglim 10 gün gecikti. Sizde gebelik olma ihtimali ya da başına gelen var mı?

Merhaba, adetime 2 gün kala kahverengi pembe lekelenme oldu. 3. Gün gecikmemde kan testi yaptım bişey çıkmadı. Şimdi reglim 10 gün gecikti. Sizde gebelik olma ihtimali ya da başına gelen var mı?
Kanvtesti yaptır baya gecikmiş geç döllenme olabilir aynı durumu yaşıyorum gecikmenin üçüncü günü kan testim negatif bekliycem seni merak ettim kan ver bence

Sonuç var mı 3. Gün kan testim negatif hala adet olamıyorum testlerde negatif çok üzülüyorum artık umarım hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…