Gebeliktestisilik

fatoseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2024
21
9
30
Gebelik testi çok silik çıktı adetim 8 gün gecikti adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım var daha önce böyle yaşayan var mı hormon bozukluğu var süt hormonum biraz fazla çalışıyor gebelik çok istiyorum sizce var mı kızlar

Eklentiler

• IMG_2528.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 24
Reactions: sdg
Test pozitif. 2 gün de geçmiş adetiniz. Kan verip netleştirin hemen. Hayırlı olsun.

Umutlandırmak çok da istemem ancak inşallah vardır ama olması için silik de olsa pembemsi olması gerekiyor diye biliyorum ama bi fikrim yok umarım vardır

2 gün önce yaptığım testte ikinci çizgi hiç belli olmuyordu bunda biraz daha koyu çıktı inşallah vardır
Geç döllenme olabilir. İnşallah vardır. Teste göre pozitif. Hemen mi çıktı ikinci çizgi

Umudunuzu kırmak istemem inşallah vardır ama sanırım bu test ya days doctor yada ar+lmed o yüzden çok heveslenmeyin

Umutlandırmak çok da istemem ancak inşallah vardır ama olması için silik de olsa pembemsi olması gerekiyor diye biliyorum ama bi fikrim yok umarım vardır
inşallah vardır
Geç döllenme olabilir. İnşallah vardır. Teste göre pozitif. Hemen mi çıktı ikinci çizgi
evet hemen cıktı inşallah vardır gecen ayda adet gecikmem olduğu için çok heveslenmek istemiyorum. Defalarcs hayal kırıklığına uğradım

8 günlük gecikmeye göre biraz silik geldi bana. Ama regl olmadıkça umut var. G döllenme olabilir. 2 gün arayla kan vererek takip etmek en kesin öğrenme yolu olur. Prolaktin hormonu yüksekliği için ilaç kullandınız mı?

hayır doktor bi ilaç vermedi gecen 1 ay adet olmadım olunca doktora gittim hormon bakıldı prolaktin 41lerde cıktı doğum kontrol ilacı vermesi gerekiyordu bebek düşündüğümüz için vermedi stres yapma dedi sadece bakalım u ayda yine gecikme oldu hayal kırıklığı yaşıyorum her seferinde

Prolaktin için illa doğum kontrol hapı vermesine gerek yok. Çok meşhur bi ilaç var. Prolaktin hormonu yüksekliği de hamile kalmaya engel diye biliyorum. Başka bir doktora görünmekte fayda var bence.

Prolaktin için illa doğum kontrol hapı vermesine gerek yok. Çok meşhur bi ilaç var. Prolaktin hormonu yüksekliği de hamile kalmaya engel diye biliyorum. Başka bir doktora görünmekte fayda var bence.
evet oyle yapacağım birde özel hastaneye gittim ama başından savmış gibi hissettim evet hamile kalmaya engel malesef

Merhaba hamile olabilirsiniz , bu işler nasip hormonları tavan olanlar bile hamile kalıyor biraz yorumları okudumda eğer doktorunuz size prolaktin düşürücü dostinex ilacını vermediyse başka doktora gidin yada süt ürünlerinden uzak durun veya süt yapıcı şeyler yemeyin bunu bırakın. İncir hurma çikolata ekmek süt peynir lahana internette bi sürü şey var yazsanız çıkar prolaktin yükselten besinler diye..

Stress de prolaktin hormonunu yükseltir benim değerim bir ara 744 lere kadar fırlamıştı ve bana dostinex vermişlerdi aşırı yüksekti çünkü direk ilaçla 2 hafta içerisinde düşmüştü belki seninki sınırda diye vermemiş olabilir ilaç sonuçta hormonlar değişiyor ve inip çıkabiliyor ..

Gebelikten emin ol eğer gebelik yoksa maydonoz iyi geliyor diye duydum belki kür yapabilirsin gebeyken maydonoz tüketmek düşüğe yol açabiliyormuş haberin olsun.

çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…