Gebelikte tetanoz aşısı

eso48

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
6
3
29
İyi akşamlar herkese, 17+3 haftalık hamileyim bugün ilk doz tetanoz aşımı oldum ama aşı konusunda tam emin değilim içimi rahatlatıcak şeyler duymaya ihtiyacım var sanırım Aşı için erken mi olmuş, gebelikte aşı hakkındaki düşünceleriniz nedir paylaşırsanız sevinirim

Bende oldum.
Belirli zamanlarda
2 doz zaten başka yok.
ben bir sorun yaşamadım.
Doktorum zaten olmalısın demişti.
Oda yönlendirtmişti.

Bende oldum.
Belirli zamanlarda
2 doz zaten başka yok.
ben bir sorun yaşamadım.
Doktorum zaten olmalısın demişti.
Oda yönlendirtmişti.
Evet evet benim doktorum da yaptırmalısın dedi sadece okuduğum birkaç yazıda 28-30. haftalarda olanlar var ben erken mi oldum diye endişe ettim sadece. Şimdilik hafif ağrım var bakalım ilerleyen saatler nasıl geçicek

Evet ilk dozda az kolum ağrıdı.
Oda normal.

Ben de 20. Haftadan sonra olmuştum. Kendim de hemşireyim, aşıyı yapan hemşire abla bir şey olduğundan değil de düşük yapıp aşıyı suçlamasınlar diye ileri hafta tercih ediyoruz demişti.

Ben de 20. Haftadan sonra olmuştum. Kendim de hemşireyim, aşıyı yapan hemşire abla bir şey olduğundan değil de düşük yapıp aşıyı suçlamasınlar diye ileri hafta tercih ediyoruz demişti.
Evet öyle yorumlar da okudum düşüğünü aşıya bağlayanlar olmuş. Sağlıkla kavuşalım bebeklerimize

Kaçıncı haftada oldunuz? Bende bugün oldum 17. Haftadayız, okuduğum yazılarda daha ileri haftalarda olanları gördüm o yüzden tereddüt ettim erken mi oldu diye
Ben ilk aşıyı geçirdiğim kaza sebebiyle hemen olmak zorunda kaldım 14. Haftamda

Diğerini de 19. Haftamda

Endişe edeceğin bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…