Gebelikte progesteron düşüklüğü?

Tuba20

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
198
34
26
Merhaba kızlar.. yeni hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2 günde bir güzel artış veriyor daha 6 gün önce filan öğrendim.. Dün akşam kahverengi lekelenmem oldu yaklaşık bı 10 dakika sonra geçti yerlesme kanamasidir dedim ama yinede telaşlandim. Ertesi gün kan tahlilleri tekrarladık progesteron bakmamistik. Beta hcg yükselmeye devam etmiş ama progesteron 10.58 çıktı. Progestan fitil verdi doktorum şimdilik. Beta yükselmesine bakmaya devam edeceğimizi söyledi.. Bu kullanacağım progestan değerimi yükseltir mi bu durumla karsilasanlariniz var mı acaba bilgilerinizi yaşadıklarımızı paylaşabilir misiniz 💞😣

benim progesteron 5.haftada 17.72 idi. baska sebeplerle progestan başladım ama doktorum bir daha progesteron testi istemedi valla. o yüzden ilaç değeri arttırdı mı bilemiyorum 🙄 ama sancım olmadı hiç ilaca başladığımdan beri. o yüzden iyi geldi diyebilirim

benim progesteron 5.haftada 17.72 idi. baska sebeplerle progestan başladım ama doktorum bir daha progesteron testi istemedi valla. o yüzden ilaç değeri arttırdı mı bilemiyorum 🙄 ama sancım olmadı hiç ilaca başladığımdan beri. o yüzden iyi geldi diyebilirim
Ay adınıza sevindim doktorumda bana gebelik sağlıklı ilerledikten sonra bu değer bı zaman sonra yükselir dedi tabiki düşük riski kuvvetli ama değer artışına tutunuyorum bende 🥲

X