Gebelikte kanama

merve5858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
79
16
30
Arkadaşlar merhaba sat a göre 32+1 ikiz gebelik bugün sabah bir kanamam oldu hemen acile geldik nst baktılar sancılarım oluyor ve artırıyor sezaryana da alabiliriz diye takibe alıp celestone yaptılar çok korkuyorum sancım var daha çok küçük değillermi bu konuda bilgisi olan varmı

Arkadaşlar merhaba sat a göre 32+1 ikiz gebelik bugün sabah bir kanamam oldu hemen acile geldik nst baktılar sancılarım oluyor ve artırıyor sezaryana da alabiliriz diye takibe alıp celestone yaptılar çok korkuyorum sancım var daha çok küçük değillermi bu konuda bilgisi olan varmı
Rabbim yar ve yardimciniz olsun evlatlarinizi size bağışlasın. Kilolari nasıl bebislerin

Durdurmak için bişeyler yapacaklar ama ciğer geliştirici yapmış olmaları çok iyi. Benim kızım 28 haftalık doğdu 83 gün yoğun bakımda kaldı. İnşallah sizinkiler 34 ü görür o zaman çok kısa küvezde kalırlar korkmayın stresli olursanız hissederler. Umarım dayanırsınız Allah yardımcınız olsun

Hiç korkmayın inşallah her şey yolunda gider benim de ikizlerim oldu hamileyken doktorum 25 28 haftayı atlattıktan sonra ikiz gebeliklerde çok risk görmüyoruz demişti. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz

X