gebelikte hurma son haftalardamı yenmeli??

günde bir tane falan bende yemeye çalışıyorum. çok faydalı diye duymuştum tabi aşırıya kaçmamak lazım. kuru incir kayısı ceviz badem fındık hamıle oldugumu ogrenınce hemen cok ca aldık eşimle. zaten oncedende yiyoduk. gunluk eşimin cantasına koyuyorum. inşallah hastaneye de goturup bebege de yedircem.. herşeyin fazlası zarar...

Ben de ara ara yiyorum bakalım ne zaman gelecek kizcem yarın 35. Haftaya giriyoruz

fikrınızı almak için baktım yorumlar gayet iyi birazdah okuyp karar verdm hurma çok faydalıymış hemen yiçem

kizlar ben de kizimda hurma yemistim bol bol bi de bi dua vardi unuttum simdi onu okumustum
cok sukur sanci dogum hepsi birlikte 2 saat suren ve cok cok kolay dikishsiz falan dogum yapmistim kizim da 3200 gr dogmustu
simdi yine hamileyim hurma yemeye basladim yine

Kızlar bende dün başladım günde 5 tane yiyorum umarım faydası olur. 39+2 deyim stres yaptim suni sancı istemiyorum

Konu çok eskinin konusu ama dert çok güncel. Ben 2 gün sonra tam 35 haftalık olacağım. Şimdiden hurma yemeye başlamalımiyim. Yoksa daha erken mi. Özellikle yürüyüş yapmıyorum ama gün içindeki işler yüzünden yürümek durumundayım. Çarşıya filan hep yürüyerek gelip gidiyorum. Hatta içi hep aktifim yani. Ama ilk dogumum kısa bir zamanda gerçekleşmesine rağmen çok dikisim vardı. Bu yüzden çok endişeliyim. Hurmanin faydalarını okudum ama şimdi erken mi olur bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…