Gebelikte Gyno-Lomexin kullanan var mı?

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Merhaba Arkadaşlar,
27 haftalık hamileyim. 2 haftadır çok az da olsa sarı bir vajinal akıntım oluyor. Doktorum Gyno-Lomexin fitil verdi ama acaba bu süreçte bu ilacı kullanmamın bebeğe herhangi bir zararı olur mu? Bu konuda iki farklı doktor, iki farklı görüş belirtti. Ben de kullanıp kullanmamakta terddüt ettim. Acaba aramızda bu ilacı kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşım benim iki oğlum var benimde iki gebeliğimdede vajinada akıntı kaşıntı sebebi ile bu fitili kullandım çok şükür sorun teşkil etmedi bende iki üç doktorun fikrini aldıktan sonra kullanmıştım gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ilk üç ayı geçirmişsiniz çünkü sorun olmaz ,,,,,sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle,,,,

canım doktorun önerdiyse kullan derim..
bende vajinal jel kullandım akıntı için..nedir bu dediğimde doktorum biz hastalara hamileyken verdiğimiz bu ilaçları tropikal antibiyotik olanlardan seçiyoruz demişti..gönül rahatlığıyla kullanabilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…