Gebelikte Folboil kulanan var mı??

Bnm bu 3. Ve ilaç kullanmak istemiyorum aslında dgerlerindede kullanmadm çok şükür ikiside sağlıklıydı bunda bilemiyorum ya 2. Kızımda düşük tehlikesi yaşadım bi hafta yatış yaptm hastanede gözüm korkmuş kullansam mı kullanmasam mo
Orası öyle tabi ama herkesin hamileliği farklı geçiyor. Benim çok düşük olduğu için folbiol bana ağır gelmedi ama mesela bir arkadaşıma son aylara kadar doktor ilaç vermedi değerleri iyi diye.

Bnm bu 3. Ve ilaç kullanmak istemiyorum aslında dgerlerindede kullanmadm çok şükür ikiside sağlıklıydı bunda bilemiyorum ya 2. Kızımda düşük tehlikesi yaşadım bi hafta yatış yaptm hastanede gözüm korkmuş kullansam mı kullanmasam mo
Yaa bilemiyorum o zaman yanlış yönlendirmiyim ama ilaç konusunda o kadar korkutmayın kendinizi internette neler neler yazıyor.
Hadı ya cnm geçmiş olsn kaç tane düşük oldu😔
Yok o anlamda demedim vitaminlerim çok düşüktü onu kastettim ama eksik yazmışım☺

Nasıl yani ağır geldi bişi mi oldu
Canım, endişe etme folik asiti hamile kalmadan kullanmaya başlamak bile lazım.. ki hamileyken 3 ay kullanmak şart zaten.. doktorun bunun için tahlil yapmasına gerek yok hamile olduğunu anladığın an içmen gerek çocuğun için folik asit eksikliği daha tehlikeli. Ama folbiol biraz yüksek mesela ben onu kullanıyorum ama bende gen bozukluğu olduğu için yüksek kullanıyorum. Sen onu bırakıp folidoce kullanabilirsin. Veya imom ocean mummy bunlarda olur omega ve diğer vitaminler de var içinde . Endişelenme 🥰

Canım, endişe etme folik asiti hamile kalmadan kullanmaya başlamak bile lazım.. ki hamileyken 3 ay kullanmak şart zaten.. doktorun bunun için tahlil yapmasına gerek yok hamile olduğunu anladığın an içmen gerek çocuğun için folik asit eksikliği daha tehlikeli. Ama folbiol biraz yüksek mesela ben onu kullanıyorum ama bende gen bozukluğu olduğu için yüksek kullanıyorum. Sen onu bırakıp folidoce kullanabilirsin. Veya imom ocean mummy bunlarda olur omega ve diğer vitaminler de var içinde . Endişelenme 🥰
Dikkat ettim kulkanınca mide bulantımda fark okuyo dahada azalıyo yada acep bana mı öyle geliyo🤔

Rüyamda düşük yaptığımı gördüm bugün nekadar ağlıyrdm korktum yaa Allah korusun kimseye yaşatmasn o duyguyu😖😖

Rüyamda düşük yaptığımı gördüm bugün nekadar ağlıyrdm korktum yaa Allah korusun kimseye yaşatmasn o duyguyu😖😖
Bu ilacın yan etkisi mi? Bende bu ilaca başladığımdan beri saçma sapan çok gerçekçi rüyalar görüyorum. Algılarımı açtı ilaç ve bu durumdan da rahatsızım 😏

Bu hafta hastane gittim tahlil yapmadan doktor bana folbiol Folik asit ilacı verdi interneten araştırdım fazlası zararlı bebek için otizm yapabilirmiş kafama takıldı tahlil yapmadan kanda eksiklik varmı bilmeden doktor verdi kullanırsam ve ihitiyacım yoksa çocukta sorun cıkar diye korkuyorum🙄 kullanıp bi sorun yaşayan var mı ???
Bana tup bebek tedavimde ve sonrasinda prof. Verdi bu ilaci. Bi sorun yasamadim oldukca uzun donemde kullandim. Daha önceden ücretli olanini kullaniyordum Doktora sordum hicbir farki yok hepsi ayni firmalari farkli demisti ondan snra ucretliyi biraktim sgk nin karsiladigina döndüm. İlac sektorude ticaret sonucta. Fazlasida idrarla atiliyor vucutta depolanmiyormus.

X